Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megszálló, földhöz kötött...

Megszálló, földhöz kötött lélek, lidérc, ördög, démon és egyéb entitások eltávolítását te hogyan csinálod? Úgy, hogy ne is jöjjön vissza.

Figyelt kérdés
Kérem, olyan írjon, aki nem kötözködni, osztani vagy humorizálni akar, hanem jóindulatúan segíteni.

2020. okt. 20. 08:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy hol lehet kapni tömjént, mert évekkel ezelőtt szerettem volna beszerezni, pusztán amiatt, mert nagyon kedvelem az illatát.


Most füstölőket égetek, a gyertya most égett le.


Amúgy a tömjén illóolaj is jó, auratisztítást is lehet végezni azzal.


Illóolajat tilos parázsra cseppenteni.

2020. okt. 20. 14:18
 12/15 anonim ***** válasza:
A lelkészhez vagy paphoz fordulnék ilyesmivel.
2020. okt. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de még tudom csinálni.
2020. okt. 21. 05:03
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia,

Keresztvetéssel, szentelt vízzel való hintéssel és sok imával Jézushoz és a védőangyalokhoz..

és papot hívni ha a probléma nem múlna el..


Szentelt vizet bármelyik katolikus templomban adnak, bár most a járvány miatt nincsen ki téve, így azt vagy a pap vagy a sekrestyés tud adni kérésre.

Teljesen ingyen.

Kedves üdv és Isten áldjon.

2020. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen az ötleteket!
2020. okt. 22. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!