Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen ijesztő/paranormális...

Milyen ijesztő/paranormális helyeket ismertek a világban?

Figyelt kérdés

Én pl a Vértesben van egy nagyon nyomasztó hely. Az útról le kell kanyarodni, kikerülni egy lezárt sorompót, majd egy nagyon nyomasztó sötét minden külső zajtól elfedett helyre bukkanunk. Csak pisilni kellett, de olyam érzésem volt mintha tényleg figyelne valaki. Megfordultam és a hátam mögött 1 sír volt.

Külföldön pl milyen durva helyek vannak?


2020. okt. 21. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A magyar parlament.
2020. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
A wc csészém gyomorrontáskor.
2020. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Abban mi a paranormális, hogy hugyoztál egyet egy síremlék mellett?Ha csak ijesztő és nyomasztó helyre vagy kíváncsi akkor ajánlom neked Heves város krakó nevű városrészét, körülbelül négyezer barnagyíkember lakójával.Na oda menjél be fehér emberként, lehetőleg a hétvégi rajzás idején és éjszaka és lehet, hogy akkor paranormális módon nem fogsz előkerülni többet.
2020. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nyócker.
2020. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ja,az is a barnagyíkemberek élő és szaporodóhelyeként ismert terület.
2020. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szombathelyen akárhányszor a régi szovjet laktanyában járok történik valami para dolog.. De ha esetleg egy para programra vágysz éjszaka a szentkirályszabadjai "Magyar szellemvárost" tudom ajánlani ha beírod netre megtalálod
2020. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Apám tinédzser kori ágya a padláson... Tele van valami gyanús foltokkal a lepedő. A tesóm szerint ez űrlény agyvíznek a foltjai...
2020. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!