Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kórházban dolgozó nővérek,...

Kórházban dolgozó nővérek, ápolók, orvosok és a többiek, volt már valami paranormális megmagyarázhatatlan élményetek a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Le is írnátok a sztorit?

2020. nov. 6. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Az elmúlt 24 év alatt egy furcsaság történt velem, amúgy semmi.

Volt egy haldokló betegünk, és magam sem tudom, hogy miért, de hozzá szó szerint rettegve mentem be. Ott, és csak ott olyan furcsán éreztem magam, mintha nem létezne idő, csak valami nyomasztó, hatalmas erő ami betölti a kórtermet. Nehéz leírni a megfoghatatlan ami csak egy érzet volt. Nekem se előtte, se utána nem jelentett gondot a haldoklók ellátása, csak annál az egy betegnél. A történetem nem valami izgalmas olvasmány, de szörnyű volt megélni, a mai napig nem értem.

2020. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Hm érdekes. Nem lehet, hogymaga a kórterem volt nyomasztóbb mármint a hely, szobával lehetett baj, nem a beteggel?

Vag miutén a beteg elkerült abbol a kórteremből már nem érezted ezt?

2020. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok.

A történetem egy 50 év körüli autoimmun férfibeteghez kötődik, akit alig ismertem.

Abban a kórteremben később mások is elköszöntek az élettől, pl. egy 32 éves emlőtumoros, háromgyerekes anyuka. Az utóbbi is az én műszakomban húnyt el, de az asszonynál nem volt félelemérzetem.

Magam sem tudom mi lelt, ha be kellett mennem a férfihez. Próbáltam úrrá lenni magamon, szokni a félelmet, és az érzést, hogy van ott még valami, de feladtam. Nem láttam semmit, nem hallottam semmit, csak hülyére pánikoltam magamat. Megkértem a velem együtt dolgozó kolléganőmet, hogy vegye át a beteg ellátását, helyette megcsinálok minden mást. Tudom, hogy aki ezt olvassa agybajos ápolónőnek tarthat, de ismételni tudom magamat, hogy a mai napig nem történt velem még hasonló sem.

2020. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Arra gondoltam elsőre hogy a haldokló annyira félt a haláltól hogy egyfajta erőteret generált. Ezt érezhetted meg. De így olvasva még a kórtermet is láttam magam előtt. Annyira átjött...
2020. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Nekem még erről az jutott eszembe, vannak emberek, akiket nem ismerek, csak mondjuk elhaladunk az utcán egymás mellett, de ahogy rám néz, kiráz a hideg, vannak emberek, akiktől mert valami negativ kisugárzás lengi körül. Aminek nyilván megvan az oka. Lehet, ez a férfi is ilyen volt.

Hiába fekszik ott mozdulatlan, ez akkoris érződik.


Másik ami felmerült bennem, hogy ha már nagyon halálán volt, lehet hogy sokszor ki-be járt a testéből. Lehet mikor bementél hozzá épp kint volt és azért érezted hogy van ott valami a szobában.

2020. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!