Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen könyv változtatta meg...

Milyen könyv változtatta meg a gondolkodásod?

Figyelt kérdés
Valakinek változtozott meg a gondolkodása vagy az élete valamelyik könyv által?
2020. nov. 8. 08:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Az én gondolkodásomat azok a könyvek változtatták meg, amiket elolvastam. Hogy milyeneket olvastam? Elsősorban kemény, valamint puha fedelűeket, de volt köztük néhány fénymásolt is.
2020. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Tak ***** válasza:
39%

Milyen könyv/milyen ok változtatta meg...


Alapvetően úgy jut erre a pontra az ember,ha az élettapasztalata-vagy nevezhetjük tudásbázisnak is-kevés lesz egy döntéshez,egy számára jó döntéshez,és ekkor jön rá önmaga hiányosságára,amiben erősödni fog emiatt.Majd természetesen információ-faló lesz,mert újabb és újabb "jó dolgok"kerülnek elő-elé.

2020. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha addig még nem lett volna megváltozva, akkor az erőszakmentes kommunikáció, vagy a sorskönyv nélkül című könyvek biztos megváltoztatták volna.
2020. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor:Hogyan emelkedjünk felül komplexusainkon
2020. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Orbán Viktor: A férfiakra nem mindig lehet számítani

Idézem:

– Úgy is neveltem minden lányomat, hogy a saját lábukon meg tudjanak állni, mert szép dolog, ha az ember mellett van férfi, de azokra nem lehet mindig számítani – fogalmazott Orbán Viktor.

2020. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sri Ramana Maharsi: Oltalmazó Útmutatás.

Ez volt az első olyan könyv melynek olvasása közben képes voltam lecsendesíteni a gondolataimat, érzéseimet, ezáltal egy gondolatmentes állapotba kerültem.

2020. nov. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Rhonda Byrne ,Az erő.
2020. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2020. nov. 11. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!