Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan fejleszthetném tökélete...

Hogyan fejleszthetném tökéletessé a pozitív gondolkodást? A Titok c. könyv, a vonzás törvénye!

Figyelt kérdés

Nektek vannak bevált módszereitek erre?


Pl. kívánságtábla, napló vezetés, hálakő, stb...


Minden rendes választ pozitívan értékelek!

Köszönöm előre is.



2013. jan. 2. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én még csak félig-meddig láttam a filmet, egyelőre mindennap egy jó fél órán keresztül koncentrálok a célomra, elképzelem, pontról pontra a jövőmet, a másik lehetőség, amit nem szeretnék meg se fordult a fejemben:)

kívánságtábla félét szeretnék csinálni, mást nem alkalmazok, de szívesen olvasok én is róla

nekem nagyon tetszik ez a dolog, a pozitív gondolkodás ingyen van, és sokkal jobb a kedvem, ha a + dolgokra fókuszálok:)

2013. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Mi a csudát tudunk a világról c. filmet, sokat segít ebben a kérdésben!
2013. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Én nagyon nehéznek érezem, mindig is negatív és pesszimista voltam, de mióta láttam, és olvasom használ!!

Én megfogalmaztam azokat, amiken változatnék, vagy amit szeretnék, azt megfogalmazom magamban, és sokszor mondogatom. Nekem a legnehezebb a "nem" mellőzése. De megy ez is, csak nehezen.

Kicsit fura belegondolni, hogy elhitessem magammal, hogy amit szeretnék az már megvan. De megéri, csak arra figyelj, hogy cselekedeteiddel ne mondj ellent. Még a számodra talán leg jelentéktelenebb is fontos lehet.

Amint valami negatív próbál belefurakodni a fejembe, szusszantok egyet, végiggondolom mit szeretnék, és használom.

Én a könyvet inkább az agyamban használom. Persze, egy két dolog kint van a falamon. A vágyaim felírva, kép :)

2013. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig én is gyakoroltam,próbálgattam,alkalmaztam azt,de oda lukadtam ki hogy az ösztöneim az őszinte vágyaim az intuícióim a legjobb vezérek. Bízz magadban!!!
2013. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Bevallom (saját tapasztalat), hogy rettentően nehéz pozitívan gondolkozni, miközben az élet csak rossz dolgokat hoz nekünk. Sajnos rá kell jönni valóban, minden ami történik velünk legyen az jó vagy rossz, azért mi felelünk. Bármi legyen az! Ezzel a felfogással az életem változott meg. Jó irányban! Saját ötlet és nekem úgy sikerült pozitívan gondolkozni... legalább elkezdeni, hogy jót tettem másokkal. Őszintén, szívből! Jót feltételeztem másokról. Elfogadtam az embereket. Nem utálkoztam. Mosolyogtam. Segítettem másokon... és ez egy idő után visszajön. Majd rögzül is az emberben és saját maga fejleszti tovább. Főleg az nagyon fontos, hogy még ha nehéz is rossz gondolatokon ne gondolkozz. Inkább játssz a kutyával ha van ... vagy tereld el a gondolataidat. Ha ez sem megy ... van egy rossz gondolat és próbálj meg, ne úgy gondolkozni, ahogy szoktál. Merj úgy gondolkozni, ami már meglepően nem te vagy és főleg az pozitív. Merj nagyot álmodni. Ha meg van a kép, ami tetszik is gondolkozz el rajta mi az a lépés, amit meg tudsz tenni ennek érdekében. Tedd meg! ... és gyönyörűen alakul az életed. Csak ne erőszakold meg az életet. Hagyd, hogy úgy menjen, ahogy akar, mert mindennek a vége jó! Nagyon remélem, hogy tudtam segíteni! Ezzel a gondolkozásmóddal az egész életem változott meg!
2013. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nagyon fontos!! Minden kimondott szónak ereje van! Ha valamit szeretnél ne beszélj jövő időben vagy ha valamit nem szeretnél, hogy úgy legyen ne mondd ki jelen időben! pl: "Lesz pénzem." Nem! Hanem: Van pénzem! Mindig van! Biztos, hogy lesz nálad valamennyi pénz! Nézd meg! Lásd! Igen, van nálam pénz! Rögzítsd magadban! Ez a félig tele van pohár, félig üres kategória.

Aztán: "Nincs munkám"... Így nem is lesz! Hanem: Arra törekszem, hogy legyen munkám. Lényegében, majdnem ugyan az a két mondat, de nem mindegy hogyan fogalmazzuk meg.

Lehet néha furán fogsz fogalmazni mások számára, hisz nem pozitív világban élünk. Vagy lehet eleinte lassabban fogsz beszélni, mert szokatlan megfogalmazni előre mit is mondunk ki és mit is kellene gondolni. Viszont ez kialakul és rengeteget segít!

2013. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6/6-osnak tökéletesen igaza van.
2013. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen, vannak bevált módszereim. Teleírtam három füzetet pozitív gondolatokkal, vizualizáltam, meditáltam, agykontrolloztam, hogy a szar életemet "megoldjam". Eredmény: vettem egy szar házat, hogy végre 40 évesen saját erőmből, a 20 évig spórolt pénzemből önállósodhassak. Felújítottam, átvert a vállalkozó, milliókat szedett el tőlem. Kétszer megloptak. Minden elromlott, akárhogy csináltattam meg. Nem tudok tévézni, egereket kergetek a házban, volt, hogy nem tudtam fürödni, mert elromlott a bojler, nem tudtam vécézni, mert dugulás volt. Nincs munkám, 7 hónapja kb. 100 oldalon hirdetem a házamat, hogy el bírjam adni, de még egy rohadt érdeklődő se jött. Ezt csinálta a vonzás törvénye meg az agykontroll! Erre a szar emberi életre egy megoldás létezik, úgy hívják : HALÁL!
2013. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Kedves 8-as, de azért legalább interneted van!:)
2015. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!