Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt Spirituális Sátánista,...

Van itt Spirituális Sátánista, aki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Elég fontos lenne. Köszönöm.
2020. nov. 25. 19:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kéne 500 milcsi es egy depresszió mentes elme. Ha valaki tud segíteni, írjon.
2020. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

„Ami Istentől származik, üdvös félelemmel kezdődik és lelki békével végződik. Ami a sátántól származik, nyugalommal kezdődik és viharral, közönnyel, apátiával végződik.” - Szent Pió


„Amióta ördögűző vagyok, mindig Pio atya segítségéhez folyamodom, aki egész életén át olyan sokat viaskodott az ördöggel és mindig győzött. S azt kell mondanom, Pio atya mindig komolyan segít. A magam részéről soha többé nem láttam, álmomban sem; nem éreztem az illatát, jelenlétének nem volt semmi érzékelhető jele. De sok alkalommal az ördög, a megszállott személyen keresztül, látja Pio atyát és azt kiabálja: „Azt a barátot ne! Azt a barátot nem akarom! Küldjétek el azt a barátot!” Jó néhány esetem volt már, amikor az érintett személyek soha nem gondoltak Pio atyára, de igénybe vették ördögűzői szolgálataimat; és aztán vagy álmukban, vagy az illatot érezve, tudatosult bennük, hogy Pio atya segít nekik saját kezdeményezéséből, mert ők soha nem fordultak hozzá. .. életük mindig követendő példa és komoly figyelmeztetés azok számára, akik nem tartják meg az Úr törvényeit.”


[link]

[link]

2020. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!