Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg lehet összefüggés a...

Tényleg lehet összefüggés a koronavírus avagy covid és az 5G között? A magyar kormány miért nem veszi ezt figyelembe?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=klGENMnp0eM


Érdemes végignézni!


Nagyon érdekes és megdöbbentő ez a videó, mit szóltok hozzá?



2020. nov. 28. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
87%
A hasonló kitalált,áltudományos marhaságok miatt lett önállótlan gondolkodású némely ember.
2020. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
87%
Hányszor kérdezed még meg? A többire is kaptál választ más kategóriában.
2020. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:
Még 10 perc sem telt el és anélkül ne szóljon senki hozzá, amíg meg nem nézte, köszi!
2020. nov. 28. 19:30
 4/83 anonim ***** válasza:
80%

Bevallom, hogy én vagyok a hibás.

Még a vírus előtt kivettem az egyik vesémet bekentem mindenféle dologgal. Patkányvérrel, denevér belet is tettem mellé, meg hasonlók és megettem.

Azóta lett egy gyermekem, aki akkor született meg, mint a covid.

Szerintem ő a hibás, sőt biztos.

Sajnálom. 😭

2020. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
2-es: én most itt ebben a kategóriában tettem fel kérdést, a többi nem én voltam és legyél kedves a kiírt kérdésre illetve a teljes videóra reagálni tényléges és végig megtekintés, megértés után, ha nem nagy feladat! Ha meg nem értelmezhető számodra ez a téma, akkor ne reagálj!
2020. nov. 28. 19:34
 6/83 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszadók válaszát várom, köszi!
2020. nov. 28. 19:35
 7/83 anonim ***** válasza:
78%
Szívesen..
2020. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 mindentudó99 ***** válasza:
43%
A corona és az 5G együtt nem veszélyes. Majd ha az oltással belénk teszik a nano csippet és az 5G aktiválja akkor jön el a rossz világ.
2020. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
82%

Eszedbe sem jutott kérdező,hogy van aki már látta a videót?!?

Látod,látod...ezért hiszed el a sok marhaságot.

2020. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező

Leírtad hogy mi a témája a videónak, a covid és az 5G kapcsolata.

Tö mindegy hogy megnézem-e a 15. baromságot a témában, akkor is az a lényeg, hogy baromság. Az egyik egy járvány, a másik meg egy adatközlési rendszer.

Semmivel sem nagyobb butaság, mint ha összefüggést akarnál kimutatni a Hold vonzása és lottónyeremény nagysága között.

Azt is meg lehetne magyarázni, videókat is lehetne rá gyártani és lehetne félni a Holdtól, attól még butaság lenne.

2020. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!