Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg lehet összefüggés a...

Tényleg lehet összefüggés a koronavírus avagy covid és az 5G között? A magyar kormány miért nem veszi ezt figyelembe?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=klGENMnp0eM


Érdemes végignézni!


Nagyon érdekes és megdöbbentő ez a videó, mit szóltok hozzá?



2020. nov. 28. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
A 70es nem én voltam, én még mindig a linkre várok :)
2021. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
Azt meg aztán végképp nem bírom, mikor valaki buta vessző érkezik, és hülyeségeket beszél. Hogy lenne már bizonyítási kényszer áthárítása? Részemről befejeztem a tárgyalást, nekem ez így elég, mondtam valamit, ami az ellenlábas véleménye szerint nem valid, de én nem akarok senkit meggyőzni.
2021. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
Ne küldj neki semmilyen linket, jelenti az érdemi válaszokat ez a gerincmentes!
2021. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:

72: Nem bizonyítási kényszer áthárítása? :D


Állítottál valamit, amit nem bizonyítottál linkkel, se semmivel, de azért ragaszkodsz hozzá, hogy igaz :D majd közölted, hogy keressük meg mi. Ez tökéletesen kimeríti.

2021. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem jelentek semmit se, de mivel ilyesmivel foglalkozom hagy ne fogadjak el valamit bemondásra. Amit én mondok, vagy leírok annak utána lehet nézni akár a szabványoknál, vagy megkérdezni más valakit aki hasonló területen dolgozik.

Egyébként ugyanúgy hiba, hogy azt hiszed mert ezzel foglalkozol akkor mindent tudsz és azt gondolod, hogy te fújod a passzát szelet. Én legalábbis magammal elég kritikus vagyok és sokszor rájövök, hogy mennyire buta ember vagyok, szerintem az már elég jó dolog ha valaki felismeri önnön tudatlanságát.


5G TDD aktív antennáknál van egy olyan működés amit úgy hívnak beamforming. Ez dióhéjban és nagyon felületesen azt jelenti, hogy a cellában lévő telefonra egy dedikált sugárzás nyaláb biztosítja a rádiós környezetet az átvitelre. Mivel optimálisabb az antenna oldali sugárzás karakterisztijáka, ezért kevesebb teljesítmény is szükséges downlink irányba.Ha hozzáteszem, hogy ezt meg is mértük élő környezetben is - valóban így működik. Ezért kértem a tanulmányt - hogy az miről szól. Egyéblént hazai vizekre evezve - attól, hogy dr Pócs mint ortopéd orvos meg más válogatott jogi emeritus állást foglal egy technikai kérdésben ( hülyeségeket állítva) hivatkozva valami olyasmire ami megcáfolja a fizikai törvényeit - az még nem lesz igaz. Sajnos vagy nem sajnos a fizika meg úgy általában a műszaki dolgok elég determinált módon működnek ( kvantum mechanika azért picit más:) ).

Pl mikrosütőben és egy bázisállomás cellájában hirtelen két közös dolgot tudok említeni:mikrohullámú tartományban működő alkatrészeik vannak bennük és elektromos áram szolgáltatja a működéshez az energiát. Ha már itt tartunk és kövessük a konteósok logikáját: nem f.sod össze maga a számítógéped láttán? Mert bizony abban is van egy osszcillátor ami a proci órajelét előállítja és hát bizony az is GHz tartományú.A gépedbe meg rakhatsz pár száz wattos tápot. Hűha ez már komoly mikrosütő!!! Belogolnak távolról Billék és aktiválják az imperátor kódját és megsütik az agyad ala boeuf bourguignon...

Egyébként az alaplapok fabrikálásánál még egy galvanizált átmenő furatot is meg kell tervezni amikor az áramköri rétegeket összekapcsolják mert a magas órajel miatt az alaktrész lábak és furatok antennaként tudnak viselkedni és hiába van tökéletes vezető ha az órajel kisugárzódik és nem jut el a következő alkatrészhez vagy torzulás szenved.

Javaslom, akik ilyesmiktől tartanak azok használjanak bogyós számológépet - tudjátok abacust. TVét se nézzenek, meg úgy általában ami elektronikát használ mellőzék...a hagyományos villanykörtét még lehet, de ha rám hallgatnak inkább a petróleum lámpa.

Lehet és kell is vitatkozni a dolgokról, sőt vizsgálni is kell - de az nem vitalap, hogy nullahúsz tudással valamit olvasunk a neten és azért mert szimpatikus kritika nélkül elfogadjuk és amikor a másik esetleg kételkedik benne az már akkor hülye meg gerinctelen.

Leírtam valamit fent: olvass utána, vitassuk meg, cáfolj meg! Én biztos nem fogok megsértődni azért mert kiigazítod vagy bebizonyítod az ellenkezőjét, sőt arra se emlékszem, hogy itt valaki személyét támadtam volna - csak azt amit állít.

2021. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:

Hát... Talán mást olvastál, vagy az éjjel álmodtál valamit hozzá.

"Állítottál valamit, amit nem bizonyítottál linkkel, se semmivel, de azért ragaszkodsz hozzá, hogy igaz :D"

Hol ragaszkodtam hozzá? Sehol.

" majd közölted, hogy keressük meg mi.

Hol közöltem? :D Sehol. :D


#75, hogyan is jutottunk el a petróleum lámpáig? Eddig azért nem hordtál össze mindent...

2021. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:

Ja, a petróleumlámpa tényleg hülyeség, túltoltam :)

Ellenben még mindig várom a tanulmány linkjét.

2021. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:

76: "Nem vagyok a könyvtárosod."


Ja, tényleg nem...


"Azért, mert az 5G a szakértők szerint nagyobb teljesítménnyel sugároz abba az irányba, amelyikbe éppen sugároz."


"Nekem elég volt az a tanulmány, amit a brüsszeli miniszternek készített a távközlési cég az 5G bevezetésével kapcsolatos aggodalmak miatt."


Ja, tényleg nem ragaszkodsz hozzá...

2021. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:

Én a 77es vagyok, nem a 78-as!

Még mindig várom a miniszerhez küldött tanulmányt.


Egyébként pedig, bocs de kb ezt képzelem el :)


"-Miniszter úr! Megjött a tanulmány a MegsülTEKCom cégtől" ( A hülye Telko cég önmaga ellen készít tanulmányt :) )

"-Ó igen, mi van benne?

"- A 5G szakértők szerint t nagyobb teljesítménnyel sugároz abba az irányba, amelyikbe éppen sugároz."


( Hülyének hangzik a mondat, mert mi más felé sugározna ha nem irányba. Igazából az atennáknak van egy olyan jellemzője, hogy a sugárzási irány mellett még milyen más irányokba van sugárzási karaktersztikája, ezt (is) antenna lobe-nak nevezi a szakirodalom )


"- Mongyő! Azonnal leállítani az ötgét. Szóljon oda Sorosnak, hogy megszopta meg a Billy boynak fák jú! Továbbá foglaljon nekem asztalt a Maneken Pis melletti étteremben, délután 5re. Két sült polip rendel, de nem MIKRÓzva"

"-Igenis. Miniszer Úr!"

2021. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, #78, ha ezt ragaszkodásnak értelmezed, tudod mit, értelmezd úgy. Az értelmezés mindenképpen egyedi, volt egy kollégám a 12 fős majdnem egyformán értelmező csapatban, ki mindig mindent egészen másképp gondolt. Én nem értem, mi abban a ragaszkodás, hogy még egyszer megírtam, hogy mi volt a forrás. Szerintem te MSZP-s vagy. De én nem vagyok FIDESZ-es, nem tudok mit kezdeni ilyen sületlenségekkel. Beleszóltál, rámsütötted az értelmetlen bélyeget, oszt ezen rugózol.


#79 Végülis egy rendes fazon vagy. Hogy egyszerűbb legyen a helyzet, tekintsük tárgytalannak, amiket írtam.


"Hülyének hangzik a mondat". Vállalom, hogy megengedhetetlenül elnagyoltam, de ha egyszer ezt is tárgytalannak tekintjük, akkor már mindegy. :)

2021. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!