Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg lehet összefüggés a...

Tényleg lehet összefüggés a koronavírus avagy covid és az 5G között? A magyar kormány miért nem veszi ezt figyelembe?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=klGENMnp0eM


Érdemes végignézni!


Nagyon érdekes és megdöbbentő ez a videó, mit szóltok hozzá?



2020. nov. 28. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
100%
Senki ne válaszoljon érdemben, gerinctelen módon jelentgetik!
2020. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
És privátot meg végképp ne írogass, nem vagyok hülye!!! :DDDDD
2020. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
28%

Értsd már meg te szerencsétlen troll, hogy én semmit nem töröltettem innen.


Ha valaki jelentette, az valószínűleg azért volt mert álhírnek gondolta. És a moderátorok is ezt gondolták. Ok nélkül nem törölnek semmit

2020. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
29%
Akkor kérdezd meg a pajtásaidat ki volt és írasd vele szépen vissza! Ha majd közölni akarok valamit az ügyben azt biztosan privátban fogom megtenni a kérdezőnek!
2020. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
Búcsúzom, több üzenetet nem kérek, privátban sem!
2020. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
26%
Okés, én sem etetlek tovább, trollocska :D (jól tudom én, hogy nem írtál be ide semmit, csak kellett egy kis figyelem, ezért eljátszottad itt a mártírt)
2020. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
41%

Sok marhaság elhangzik. Nem is igazán értem, hogy egy ortopéd sebész hogy képes állást foglalni műszaki dolgokban. Bevallom, eddig tiszteltem valamennyire dr Pócs Alfréd dolgait, de itt már nettó hülyeségeket állítanak. Ennyi erővel én is elmehetnék ortopéd szakértőnek, kiképezném magamat az internet "bölcsessége" által és oszthatnám az észt. Nem teszem.

Mondhatnám, hogy ordenáré nagy baromságokat állít mindkét ember a videóban, valódi fájdalom volt végighallgatni.

Kezdjük egy személyes dologgal: 2019 februárja óta mérek 5G rádiós hálózatokat. Nyugodtan kijelenthető, hogy az engem ért expocízió lényegesen magasabb egy áltag emberénél. Eddig én semmilyen koronavírus tünetet nem produkáltam, sőt más rádiós kollégák sem. Nem, egyáltalán nem vagyok superman. Ám ha ennyire gerjesztő lenne, ahogy a két "tudós" állítja akkor valami nyavalyát el kellett volna kapnom. Simán lehet, hogy leszek koronavírusos,de az nem az 5Gtől lesz.


"Tényleg lehet összefüggés a koronavírus avagy covid és az 5G között?"

Nincs.


Picit bővebben:

Pócs Alfréd: 28.27 ..Ha mikrohullámú , az 5Gnek a része, olyan méretű hullámok, amelyek megfelelnek a sejtmagnak..." Jó. Akkor most elmondom, hogy 3.5 Mhz ( 5G Midband ) az 8cm-es hullámhossz. Egyébként a hazai operátorok is használnak ennél alacsonyabb frekvenciákat, az igazán gyors 5G az jelenleg 3.5GHz-es tartományban üzemel. Namármost régen tanultam biológát és bevallom nem is voltam jó benne, de a wikipédia szerint "minden egyes sejt mérete mindössze 10 mikron átmérőjű." Jó, Alfrédunk biztos a magasabb ( High Band) 28-39 GHz-re gondolt. Az a baj az kb 7mm-es hullámhossz, az említett sejt mérettől ez is távol van. ( K.rvára távol, sokkal nagyobb, nem összemérhető ).


"De ha ezt emelik 300 Gigáig el lehet menni"" - Mármint a frekvenciát- Dr Pócs Szerint. Nem, jelenleg nincs olyan 5G szabvány ami támogatná az ilyen magas frekvenciákat. Van low band ( 3.5 MHz alatt, gyakorlatilag a jelenleg használt mobilhálózat frekvenciái ), van midband és highband. Ez utóbbi legmagasabb 28-39 GHzig és tudomásom szerint az AT&T használ ilyen frekvenciákat. Ezt nem én mondom, hanem 3GPP. Ez olyan szabvány szervezet szerű bigyó és hát elég pontosan megmondja a szabvány, hogy mi merre, hány méter.


"Hiszen a génanyag antennaként viselkedik" - Kezitcsókolom! Fémből van? Vagy összemérhető a hullámhosszal az antenna mérete ( ami sejt antenna dr Pócs szerint). Abba már felesleges belemenni, hogy a nagyfrekvenciás rádióhullámok kevésbé hatolnak át anyagokon. Nem tetszik nekem hinni? Tessék vízhatlan tokba tenni a telefont és már kis vízben se lesz rajta térerő. Azok a fránya bálnák is alacsony frekvencián kommunikálnak...Még véletlenül sem antennát növesztettek. Hülye evolúció...


""amikor telepítették, akkor még csak nyomokban tartalmazott csak az ország 5G Antennákat" Mármint azért lett a 2. hullám ilyen, amilyen mert most már sok az 5G. Rossz hírem van. Budapesten 2019 nyara óta elég komoly lefedettség van, főleg a belvárosban. Sokat mértem akkoriban terepen, de én egy elhullott vetési varjút se láttam. Azért járt ott pár százezer turista, meg irodai dolgozó és csak 2020 márciusában kezdtek el betegedni. Tessék mondani, hogy van ez?


"Nincsenek adatok, de már 50 - 60%nál járunk" Mármint 5G lefedettségben. Hát korán sincs ennyi szerintem. Ha nincs adat, honnna veszi a műsorvezető? Drive tesztelte? ( Drive teszt amikor tisztességesen végigmérnek egy adott területet az operátor mérnökei, mindenféle speciális telefonnal és mérő kütyüvel). Bevallom, gőzöm sincs a lefedettségi adatokról, de biztos hogy kevesebb. Első körben az olcsóbb 5G lefedettséget lehet biztosítani, nem kellenek hozzá új bázisállomások ( a létező, klasszikus frekvenciákon ).


dr Pócs: 30.13 besugárzás hatására megolvadhat bennünk a fém. Igen, lehet. De nem egy 60-80Wos szektorsugárzótól, ami raádásul távol van az emberektől, ráadásul ez a teljesítmény szétoszlik a spektrumon és az 5G jellegéből adódóan töredéke jut el a telefonig..


"Nem beszélnek az interferenciákról, tonna számra vannak kísérletek a káros hatásokról" Bírom az ilyen dolgokat. Bedobnak valami bűvös szót és szövik baromságokat. Az interferencia a rádióhullámok találkozásakor keletkezik. Két hullám erősítheti, vagy gyengítheti egymást. A GSMben nem szeretjük az interferenciát, a szórt spektrumú rádiós technológiákban pedig igen. Akit érdekel a téma javaslom "rake receiver" kereső szót a google-ban.


"De ha ezt emelik 300 Gigáig el lehet menni" - Nincs róla szabvány, vagy dr Pócs már beszivárgott az ETSIbe és a 3GPPbe ( szabványosító szervezetek ). Tudjátok k.rva nagy tudomány ám a mobiltelefonba belerakni azt a sok technológiát, igazából a hd felbontás, meg a sok gámé amit a googleról letöltöl smafu ahhoz képest amit a rádiós áramkörök végeznek.


""Agy rezonancia frekvenciája összemérhető, ezért demodulátor" - Aha, szóval az egy I/Q demodulátor. ( Szimbólum alapú átvitel alapja). Akit érdekel, nyugodtan olvasson utána és akkor rá fog jönni, hogy épületes marhaság hangzik el a műsorvezető szájából.


Elmondom, hogy mi a baj. Nem az baj, hogy valaki szkeptikus. Azzal semmi gond nincs. Az baj, ha nulla ismerettel ki mer jelenteni dolgokat, mindnenféle szedett vedett infóval próbál érvelni. Én se tartom pl jó ötletnek teleszórni a Földet mindenféle szirszarral,de nem gyártok hozzá mindenféle szkíta - Mózes logikát mert úgy látom a dr Úr a teológiában is jártos ( én nem ).

2020. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
28%

Köszi, ez jó volt, jól szórakoztam rajta! :)

A gond ott van, hogy valóban működik az " I/Q demodulátor" - csak inkább IQ demodulátor - az IQ-jukat sikeresen leválasztotta már róluk. Aztán meg ott van ugye az a "Hülye evolúció...", ami csak megpróbál minél nagyobb hülyéket előállítani és ilyen videókat gyártanak le nekünk utána.

2020. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
52%

+ infó 5G lefedettségi adatok


[link]

[link]


Nem kell megijedni a dr Úrnak, nincs Egerben 5G egyik operátornál sem. Én ezt a lefedettséget néhány százalékosnak mondanám. A Voda vezet szerintem.

2020. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
3,5 MHz az a 80 méteres RH sáv.
2020. dec. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!