Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg lehet összefüggés a...

Tényleg lehet összefüggés a koronavírus avagy covid és az 5G között? A magyar kormány miért nem veszi ezt figyelembe?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=klGENMnp0eM


Érdemes végignézni!


Nagyon érdekes és megdöbbentő ez a videó, mit szóltok hozzá?



2020. nov. 28. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
17%
A trollok rettenetesen félnek a sugárzás okozta tünetek és az influenzás tünetek egyezésének a tényétől, érdemi választ ne is várj kedves kérdező. Én írtam egyet neked még reggel és a félcédulások érveik teljes hiányában jelentették, törölték is bár indok nem lehetett a törlésére valójában. Aki érdemben válaszolna javaslom kizárólag privát üzenetben tegye!!
2020. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
15%
Én tényekkel érveltem, CNN riport, orosz katonai kísérletek, stb. ezek bárki számára kekreshető, létező dokumentumok, csak egy retartáld hülye válaszol érvekre spicliféle jelentgetéssel!! Bizonyítottál! :D
2020. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
28%
Tehát mint mondtam, értelmes ember szinten csak privátban válaszoljatok a kérdezőnek!
2020. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
38%
Na rajta mutasd akkor ezeket a hiteles forrásokat, ha olyan könnyen kereshetők. Ha te állítasz valamit, akkor nehogy már a vitapartnernek kelljen alátámasztania! Támaszd alá te, ha tudod. Rajta, várom a forrást.
2020. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
28%
Ó már megmutattam, alátámasztottam és töröltetted, az, hogy mostanra eltűnt és nem lehet elolvasni az vastagon nem az én érveimet minősíti ugyebár!
2020. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
40%
És továbbra is szólok a gyanútlanul idetévedőknek, értelmes szinten csak privátban válaszoljanak, idegbeteg jelentgetők figyelik a kérdést! ;)
2020. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
40%
Semmit nem tüntettem el innen. Pláne nem CNN riportot. Rajta, mutasd. De felőlem elküldheted privátban is.
2020. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
58%
Na hát írja akkor be újra aki töröltette, ne röhögtesd már ki magad mit képzelsz! Törölteted a normális választ majd kiadod, hogy írjam be újra, na elmész te oda amit ha kiírnék még jogosan is jelentenéd a hozzászólást! Nem sül le a bőr a képedről ne is haragudj...
2020. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
40%
Továbbra is várom a forrást. Amíg csak a mártírt játszod, addig csak egy kötekedő kis troll vagy. De mondom, ha félsz kiírni, mert "töröltetem", akkor küldd el privátban.
2020. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
40%
Ja és a legjobb részt ne felejtsük már, én kizárólag a kérdezőnek válaszoltam, senki másnak nem érveltem és senki másra nem reagáltam, nem vitattam, nem erőlködtem. Erre valaki akinek takonyból van a gerince jelentette, mondván úristen itt két ember kommunikál egymással akiknek a véleménye nem egyezik az enyémmel, ehhez nincs joguk, majd én eldöntöm ki beszélhett itt kivel!!!!Ezt a szánalmat gyerekek! És még utasítgat veri magát, hogy de írjam be újra a kérdezőnek szánt válaszomat neki amit ő töröltetett??? Normális? De most komolyan. :D
2020. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!