Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye?

Vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Rengeteg videót láttam róla és olvastam utána, láttam a Titok című filmet ill. olvastam a könyvet. Rettenetesen érdekel engem ez az egész, értem a lényeget. Viszont egy valamit nem értek. Ugye a “titok” lényege, hogy a gondolatainkkal teremtünk. Kb 2-3 éve ismerem ezt a dolgot. Mégis sorra következnek olyan dolgok az életemben amit már 1000x elkövettem és elhibáztam. Igen tudom, hogy a gondolataim miatt, értem a hiba lényegét. Amit nem értek. “Engedd el”

Ne akaratosan akarj😆 hát ez az ami nekem nem megy. Türelmes vagyok, rengeteg dologban mutatkozott be az, hogy igenis működik és előre is szeretném kérni, hogy aki szerint ez hülyeség (elfogadom, ha szerinte az) de én ebben hiszek. ( kérlek ne írj hozzá)

Hogyan tudnám a negatív gondolataim kordában tartani? Vagy valami tipp, segîtség, tanács, hogy ti hogyan éreztetek rá erre a dologra.


Nagyon szépen megköszönöm a válaszokat!🙏🏻



2020. nov. 28. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ne akaratosan akarj"


Én szerelmet akartam bevonzani az életembe. A kéz ujjaimon van sok tetkó, kivéve a gyűrűs ujjamat. Ez azért van így, mert ha egyszer netán jön a szőke herceg fehér lovon és meg akarja kérni a kezem, az az ujjam legyen szabad 🙂 ezt jó sokszor elmondtam mindenkinek aki kérdezett a tetkókról. Ezen kívül teljes mértékben a sorsra bíztam magam, éltem az életem, sokat találkoztam a barátaimmal stb. Mikor egy nap megfogalmazódott bennem, hogy én tökre jól érzem így magam és lehet nem is kell nekem szerelem hiszen nem is hiányzik, boldog vagyok. Erre másnap tádám, jött a szőke herceg 😃 azóta már a felesége vagyok két gyerekkel, a tetkótlan ujjamat pedig gyűrű díszíti.

2020. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj rá, éld az életed tóvabb.


Hallgasd meg Bob Ramonat.


Az érzésem a titok, ami a gondolatbol lesz.

2020. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Austin33 ***** válasza:
100%
A gondolatnak teremtő ereje.Először megtervezzük(gondolattal) a házat lerajzoljuk és csak utána kezdjük el építeni (Látható világ)
2020. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az sem világos, mikor arról beszélnek, hogy a vonzás törvénye nem ismeri a tagadást. Pl: ne kapjak a banktól több felszólítást! Ok, az odáig világos, hogy minél többet gondolok erre azt jelenti, hogy ez foglalkoztat, így bevonzom. De mi van ha megfordítom és arra koncentrálok: de jó is lenne már egy kis felszólítás a banktól! Tehát: mindkét esetben a tartozásomon jár az eszem, így bevonzom azt. De akkor mire kell gondolni? Lehet, nem túl jó a példa, de remélem valaki érti.

A másik nekem is szintén az " engedd el". A filmben azt mondja: autót szeretnél? Ülj le és érezd, hogy az autó már a tiéd, érezd, ahogy vezeted. Készíts még képeket is a vágyaidról, hogy ne veszítsd szem elöl azokat. Wtf? Akkor most koncentráljak rá, vagy sem? Szóval nekem ez így elég homályos.

2020. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden akkor lesz a tied, ha azt érzed, hogy már megvan.
2020. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtam privit :)
2020. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!