Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éjjel hallottam éber állapotba...

Éjjel hallottam éber állapotban az élő nagymamám hangját. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 08:59
 1/5 anonim válasza:
61%
Mindketten éberek voltatok és ő szeretett volna közölni valamit. Meg is tette, ezt hallottad. Lehet máshogy volt.
2020. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Furcsa volt, nem emlékszem mit mondott de nagyon féltem, vert a szívem ezerrel és nem tudtam elaludni utána
2020. dec. 2. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt ilyen, hogy este, szintén éber állapotban hallottam egy idős női hangot. ("Kér töltött káposztát?" - azt se tudtam, hogy kiről beszél, vagy engem magáz?) Nem ismertem fel, szerintem csak valami kósza gondolatfoszlány lehetett, ami a kimerültség hatására kihangosodott.
2020. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, velem néha előfordul, hogy elalvás előtt (amikor már fekszem, és lassan álomba szenderülök) teljesen random mondatokat "hallok" a fejemben, mindenféle hangon és hangsúlyban. Picit tudom irányítani, de főleg spontán történik. Egyszerűen azért, mert az agyam kezd átkapcsolni alvó üzemmódba (ébren ilyen sosem történik)


Fáradt voltál, kimerült?

2020. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam fáradt, pont hogy aludni sem akartam csak gondoltam lefekszem, hogy reggelre ne legyek álmos túlságosan
2020. dec. 3. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!