Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől ijedhetett meg a kutya...

Mitől ijedhetett meg a kutya és a csincsilla? Ilyet még sosem láttam/hallottam. Szinte sokkos állapotba kerültek. (hozzáteszem, NEM kamu. )

Figyelt kérdés

Nyugodtan ültünk bent a szobában a barátommal, mindenki aludt, az állatok is. A barátom szerint elhangzott egy hosszú morgás (én nem hallottam, mert fülessel néztem éppen egy filmet), majd pedig a kutya eszeveszett módon elkezdett visítani.(azt már meghallottam, mert annyira hangos volt) Behoztuk a kutyát, jelenleg is nyugodtan alszik a lábamnál. Miután a kutya bejött, a csincsillájuk kezdett furcsa, ugat hangokat adni, a barátom kiment, és láttuk, hogy a csincsilla egy bizonyos pontot figyel, és szinte sokkos állapotban van. Mit láthattak? Láthattak egyáltalán valamit?

Idevág, hogy egyik éjjel 4 óra körül a kutya elkezdett őrült módon ugatni, de nem találtunk kint semmit. A macskával szokott így viselkedni, de az most kint van valahol az utcán. Mi lehetett ez? Nagyon ijesztő.



2012. szept. 21. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez vagy maga a Sátán volt, vagy az unokaöccse a Pityu.
2012. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jó.


...Kösz az értelmes hozzászólást te pöts.

2012. szept. 21. 22:53
 3/16 A kérdező kommentje:
Remélem majd egyszer neked is ezt fogják csinálni az állataid éjszaka, és majd te is lef0s0d a bokád!
2012. szept. 21. 22:54
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Elképzelhető, hogy csak hangokat hallottak, olyan frekvencia tartományból, amiket mi emberek nem hallunk meg. Ez ultrahang és infrahang egyaránt lehet. Ezeknek egyébként az irányát is érzékelik.

A fenti eset nálunk is előfordult már párszor, és ez volt a magyarázata - mint utóbb kiderült.

2012. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
És ne pötsözd le a válaszolót, van neki elég baja magával:))
2012. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jaj ne. Ettől féltem, hogy csak az értelmetlen, trollkodós válaszok fognak jönni. Mindazonáltal az összes trollnak kívánom, hogy éljen át ilyet, és mint mondtam, lef0ssa a bokáját!
2012. szept. 21. 23:21
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Hasonló jókat neked is!
2012. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
A csincsilla mióta ugat? :D Na meg miért van kint? Egyébként nem tudom mi lehet a bajuk. Az én kutyám is a frászt hozza rám, amikor a szobában egy pontot bámul és morog. Nem rég fél óráig nézte az ablakot. Le volt húzva a redőny, szóval nem látott ki. Nem is tudtam elterelni a figyelmét, annyira ráfagyott. Megnéztem jobban, hátha valami bogarat lát és arra morog, de nem találtam semmit. A kinti kutya mondjuk más. Lehetett másik állat is, ami bántotta, a csincsilla meg lehet a kutya visítástól kapott sokkot.
2012. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Csak hallottak vmit, amit ti nem, ennyi. Jóval kifinomultabb a hallásuk. Nem kell ennyitől összefosni a bokátokat :D, kevesebb horror film...
2012. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Szeritned mitől lehetett?


Talán,egy démon,szellem,energia-lenyomat maradék,vagy földönkívüli,asztráltérből esetleg a negyedik dimenzióból.

Ezt ilyen információk alapján nem lehet megmondani.


A barátod épp mit csinált?

2012. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!