Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye! Segítene valaki?

Vonzás törvénye! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Eddig csak kétszer sikerült bevonzanom valamit, de csak apróságokat. Ezúttal egy kiskedvencet szeretnék bevonzani. A szüleim nem igazán nyitottak rá, de nem is mondanám 100%-osan elzárkozottnak sem őket. Tippek?

16/L


2021. jan. 5. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tipp? Felejtsd el.
2021. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok ebbe jártas, de szerintem az hogy valami gondolunk és akkor 1 hónap múlva semmittevés nélkül ott lesz az nem reális.
2021. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
2-es vagyok, de cáfoljatok:D
2021. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem kétszer összejött, első alkalommal egy nap, második nap két másodperc alatt (1. Rózsaszín csipkés díszpárna, másnap egy ismerősöm szólt, hogy van egy felesleges díszpárnája és tudja, hogy gyűjtöm és nem szeretném-e. 2. Szerettem volna pizzát vacsorázni, két másodperc múlva anyukám szólt, hogy ma pizzát süt nekünk.)

Ezúttal a nyuszimnak szeretnék egy társat.

2021. jan. 5. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Elmész és veszel egy nyulambulamot.

És már be is vagyon vonzva...

2021. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Grimfox ***** válasza:
43%
A vonzás helyett inkább meggyőzésre lenne szükség. Érd el, hogy ők is előnyösnek lássák, ha van egy kisállat a háznál. Pozitív ráhatással nem nehéz meggyőzni valakit, akiben már eleve van némi magja a dolognak. Ha nem teljesen elzárkózottak, derítsd ki, mit gondolnak a kisállatokról, és próbáld azt a területet erősíteni bennük. Ha lehet ne a vonzás törvényét használva, már ha el akarsz érni valamit. A saját érzelmeiddel, és gondolataiddal hass az övékére. Erre a beszéd a legalkalmasabb, ez képes az emberi kommunikációs formák közül a legtöbbet átadni az érzelmekből, és gondolatokból. Szépen, türelmesen, kitartóan adagold nekik, miközben figyeled, hogy mire hogyan reagálnak, és amire jól, azon a területen haladj tovább. Csúnya dolog a manipuláció, de ez a fajta még szürke zóna.
2021. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Szerettem volna pizzát vacsorázni, két másodperc múlva anyukám szólt, hogy ma pizzát süt nekünk.."


Ez NEM a vonzás törvénye cukorfalat,..egyszerű megérzés mit fog anyud sütni és a párnában sem vagyok biztos,ho nem-e ráhangolódás a jövőbeli eseményekre..


Viszont ha sokat gyakorlod az önzés helyett talán kifejlődik benned a beleérző képesség (empátia),mert ez a vonzzás bizony oda-vissza működő folyamat és könnyű becsapni magad....

2021. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aktuális még?

Este elalvas előtt, vagy bármikor napközben mikor van rá időd csukd be a szemed, lazulj el, és képzelj el egy jelentetet magaddal és a kiskedvenceddel. Minel reszletesebben, minél több érzéket bevonva.

Pl. ha szeretnél egy cicát akkor elképzeled, hogy pl tévénézés közben simogatod, hallod, meg a kezeddel érzed, hogy dorombol, elképzeled a szőre tapintását stb. És hálát adsz érte.

Ezt ne csak egyszer, akárhanyszor csak szeretnéd, megcsinalhatod, és közben fogadd el azt is, ha esetleg valami miatt mégse alakulnának úgy a dolgok (nekem ez a legnehezebb része).

Nekem ezzel a technikával sikerúl egy elég nagy dolgot bevonzanom, kb. egy hét alatt.

Próbalkozz, hátha...!

Sok sikert!

2021. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd a vonzás törvènyèt csak művelődj belőle.

Anno az volt a különbsèg köztem ès az ide ìrò emberek között akik nem hisznek benne hogy èn vettem a fáradtságot ès tudásanyagot kerestem majd kipròbáltam. Nem 1 napig hanem hetekig. Majd megfigyeltem hogy megtörtènik e az "csoda"

De volt amikor tagadhatatlan pontossággal az törtènt amit kèrtem.

Ha látod valakinèl azt amire vágysz akkor vèletlen se legyèl ìrìgy hogy neki van, neked meg nincs.

Örülj neki hogy másnak van ès töltsön el boldogsággal, szeretettel a látványa.

Legyèl hálás hogy láthatod vágyad tárgyát egy másik embernèl.

Az sem utolsò ha a szüleiddel normálisan beszèlgetsz arròl hogy mièrt nem lehet neked, milyen akadályokat hoznak fel... De fontos hogy higgadtan, intelligensen kommunikálj a szülőkkel! Ne alakuljon ki egy veszekedès.

Ha olyat mondanak ami nem tetszik neked azt is fogadd el. Köszönd meg hogy elmondták ès szia.

Ezzel elindultál a szülők felè is az úton hogy több ponton is megfoganjon a vonzás.

Nem elèg csak gondolkodni azon amit szeretnèl, tetteket is kell hozzá társìtani. Ugy nem nyerhetsz a lottòn ha nem is lottòzòl. :)

Sok sikert!

2021. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!