Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek megrögzö...

Van itt olyan, akinek megrögzött szkeptikusként olyan élményben volt része, ami racionálisan nem magyarázható és ennek hatására megrendült a szkepticizmusa? Elmesélnéd a történeted?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Erre nehéz jó választ adni, egyrészt mert nagyon nagyon sok a hiányzó köztes rész, hogy meg lehessen érteni hogy működik -és néz ki a világ, másrészt a megjelenő entitás meghatározására is kevés az adat. Lehetett egy szándékosan létrehozott gondolatforma, vagy egy valós szellemi létező.

Ne higgy el semmit, de ne is zárj ki semmit.

Szerintem nem vagy bolond :)

2021. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ijesztegetni,de nem vagy beteg?

Nem agyilag értem.

Nekem mesélte valaki,hogy neki megjelent a halál.Kb ugyan így írta le mint te.

Neki nem tünt el,mert épp beteg volt.Ő úgy magyarázta biztos felment a láza azért látta.

Vagy valaki ott a közelben?

Arra gondolok,hogy ez valami figyelmeztetés volt.

Akkor jön érted amikor akar.

Gondold végig, hogy tényleg fontos dolgokat csinálsz?

2021. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#11

Remélem igazad van a szellemi állapotomat illetően!:)

Egyébként nagyon érdekes dolgokat írtál, elkezdtem rákeresni, beleolvasgattam, de nem egyszerű feladat még akár a felületét karcolgatni is, nem hogy megérteni.


#12

Érdekes, nekem is ez volt az első gondolatom, amikor úgy-ahogy összeszedtem magam. Cukorbeteg vagyok 10 éve, de nagyon rendben a cukrom, persze inzulinnal. Más betegségről nem tudok, nem érzem.

Annyi, hogy mostanában a munkám és a vírus miatt nagyon sokat vagyok egyedül, de nem vagyok magányos, van párom és van családom. Így aztán sokat gondolkozom mindenfélén, életről, halálról...és ami éppen jön.

Az igazán fontos dolgok már inkább mögöttem vannak, felneveltem a gyereket diplomás emberré, lakást is adtunk neki, sikeres ember.

Úgy gondolom nincsenek ellenségeim, én sem gyűlölök senkit, a nagyját már elvégeztem, de vannak még feladataim, céljaim.


Aki neked hasonlóról mesélt, az él még, vagy meghalt?

Mennyi ideje volt neki ez a jelenés?

2021. jan. 10. 18:39
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem él.

Abból a betegségből meg gyógyult. A történtek után nagyon sokáig élt még. 86- évesen hunyt el.


Rád is biztos sok minden vár még az életben.

2021. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14

Nagyon kedves vagy, köszönöm a bátorítást!

2021. jan. 10. 19:34
 16/16 japierdole98 ***** válasza:

Velem több érdekes dolog is történt életem során, most 23 éves vagyok.


Én a legelejétől kezdve szkeptikus voltam minden természetfeletti dologgal kapcsolatban, egészen addig amíg meg nem 'világosodtam'. 18 évesen ébredtem öntudatra, elég durva volt és onnantól kezdtem el félteni az életemet, felfogni hogy a tetteimnek következménye van, teljes volt az önképem, stb. Akkor elmentem egy spirituális irányba, de kb. 3 hónapig tartott az egész, utána 'dimenziót' váltottam és elfelejtettem ki vagyok, és mintha előről kellett volna kezdenem mindent.

Mondjuk ez így elég mély és tudom nem megszokott, de talán ez így segít perspektívába helyezni a dolgokat, legalábbis olyan szempontból hogy rengeteg mindenre képes az agy.



Az másik egy alvásparalízis szerű élmény volt, előtte lévő nap beszélgettünk a haverokkal erről az egészről, tehát lehet ezért képzeltem be magamnak de a következő történt:

Lefeküdtem aludni, de valamiért nem sikerült az elalvás, csak ilyen félig, amikor már majdnem elalszol de még képben vagy. Egyszer csak a semmiből beugrott egy kép a fejemben amint egy liftben vagyok, és a lift elkezdett zuhanni. Zuhantam a liftel együtt, és konkrétan a fejemben + az egész testemben éreztem a rázkódást ahogy zuhantam, majd mikor megtörtént a 'becsapódás' kinyitottam a szememet és irdatlan módon elkezdett sípolni a fülem. De megmozdulni nem tudtam.


A szobám félig nyitva volt, és azzal szemben volt a fürdőszoba. Miközben épp sokkolva voltam és nem bírtam mozdulni, hallottam hogy valaki kinyitotta. Mivel tudtam hogy ez mi, ezért az összes erőmet összekaptam és felkeltem, persze nagynehezen. Mennék ki a szobámból, gondoltam megvárom az illetőt aki bennt van hogy elmeséljem neki (vagy édesanyukám vagy a fater lehetett csak bennt). Hát a fürdőszoba villany leoltva, senki nem volt bent. Na az para volt. Szerencsére azóta sem történt semmi hasonló, de a mai napig van hogy a szemem sarkában látok valamit amit nem tudok megmagyarázni.

2023. jan. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!