Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Engem elátkoztak?

Engem elátkoztak?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, mennyire szerencsétlen vagyok mostanában. Az egy normál hétköznapom, hogy mindenbe belerúgok, mindent felborítok, a bokám futás közben állandóan kibicsaklik... Leverek mindent az asztalról. Ez még alap, béna vagyok. Na de az utóbbi napokban! Először is egyszer edzés közben majdnem kitörtem az egyik lábujjamat, két nap múlva is fájt. Azután másnap megtaposott a ló, be van dagadva a lábam, és lila. (Persze ez véletlen volt - a ló részéről is.)

Ja, és futás közben állandóan megkergetnek kutyák...

Ma kint volt egy tacskó az utcán, és nekem is jött, megharapott. Fááááj. :S:S

Én tényleg ennyire szerencsétlen vagyok???!!!

Mi lesz a következő?!


2010. aug. 14. 14:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

hát tegnap péntek 13, Más indok pedig 2012 xD


Itt a vég! XD (nem hiszek benn)

2010. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

NEKI MEGADOMMAGAM!

FELKAVAROMFELKAVARODOM

MEGKÖVETEM MEGKÖVETELEM

MEGGYÚJTOM ELOLTOM



ÁÁÁÁENGEM IS MEGSZÁLLTAK EZT NEM ÉN IRTAM HANEM A KVIMBI!44

2010. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

"a bokám futás közben állandóan kibicsaklik"

tudod milyen az, ha kibicsaklik valakinek a bokája(vagy bármilye)??

neked inkább meghúzódik szerintem...

2010. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

üdv a klubban:D ne félj semmivel sem vagy egyedül, én már jóideje ilyesmivel szenvedek, hullámokba jön a balszerencse.

Egyébként én úgy gondolom ez nem átok, hanem eszeveszett ügyetlenség. A mai termésem: 1db üvegpohár szilánkokra, 1db hasraesés a frissen mosott padlon (ez minden héten megvan), egy reggeli odaégetés, kávéfőző elindítása víz nélkül, kenyérvágás közben ujjvágás, és ne részletezzük az apró csetléseket botlásokat, amik még idegesítőbbek, mint pl a telefonom leejtése háromszor egymás után:D

Nefélj, nem fog elmúlni. :D

2010. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
bocs: *bármiJe :P
2010. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%

"Ez még alap, béna vagyok"


Ha ezt tudod magadról,miért csodálkozol?


"Persze ez véletlen volt - a ló részéről is"


Szerinted is véletlen.


"Ja, és futás közben állandóan megkergetnek kutyák"


Gondolom te annyit értesz az állatokhoz,mint én a kvantumfizikához.............ÖSZTÖN-hallottad már ezt a szót?

2010. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

14:51 szerintem te meg kevered a bicsaklást a ficammal.

Szerintem mindenkinek vannak olyan időszakai, amikor semmi nem sikerül, vagy nem úgy, ahogy tervezte. Pech-széria. Ebben vagy. Majd elmúlik. Csak ne könyveld le magad egy 2 balkezes szerencsétlen elátkozottnak, hanem pozitívan próbálj gondolkodni. Segít!!!

2010. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

14.52,

Semmi mas mint kapkodas. Koncentralj.

2010. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez részben attól lehet, hogy tudat alatt azt hiszed, hogy béna vagy. Próbáld meg azt tudatosítani magadban, hogy te is ugyanolyan jó, ügyes stb. vagy, mint mások. Nem túl valószínű, hogy elátkoztak ;)
2010. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Na szép, felteszek egy ártatlan kérdést, és orrba szájba le vagyok oltva. Igen kérlek, tudom, milyen az, amikor kibicsaklik valakinek a bokája...

inkább jelentse valaki, elegem van belőletek

2010. aug. 14. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!