Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Engem elátkoztak?

Engem elátkoztak?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, mennyire szerencsétlen vagyok mostanában. Az egy normál hétköznapom, hogy mindenbe belerúgok, mindent felborítok, a bokám futás közben állandóan kibicsaklik... Leverek mindent az asztalról. Ez még alap, béna vagyok. Na de az utóbbi napokban! Először is egyszer edzés közben majdnem kitörtem az egyik lábujjamat, két nap múlva is fájt. Azután másnap megtaposott a ló, be van dagadva a lábam, és lila. (Persze ez véletlen volt - a ló részéről is.)

Ja, és futás közben állandóan megkergetnek kutyák...

Ma kint volt egy tacskó az utcán, és nekem is jött, megharapott. Fááááj. :S:S

Én tényleg ennyire szerencsétlen vagyok???!!!

Mi lesz a következő?!


2010. aug. 14. 14:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet..bár nekem nem mindennap szokott ilyen lenni, csak amikor bánatos vagyok.Pl. ma elestem a motorral szerencsém, hogy fűre estem aztán megusztam pár kék folttal..és még sorolhatnám mit csináltam ma..

Nem vagy mostanába stresszes?

2010. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nyár közepén? Ne viccelj már... :D

Én mindig ilyen vagyok.

2010. aug. 15. 16:56
 23/23 anonim válasza:

Ismerős a dolog..

Tegnap ahogy feláltam lerántottam tányérastól poharastól mindenestöl az asztalterítőt,fogatam a kezembe a biciklim és eldölt,folyton kiesik a kezemből a lakáskulcs,zacskóstejet leraktam az asztalra,majd kiborult(1liter vlt)felgyújtottam egy mécsessel a konyharuhát,jahh és eltaknyoltam az udvaron amikor kutyát etettem..

Nekem a kutyakergetés már mindennapos,nemtommér folyton b*ssztatnak..:@ xĐĐ

Jah és ha télen 200szor nem esek el a jégen akkor 1szer sem..

2010. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!