Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Engem elátkoztak?

Engem elátkoztak?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, mennyire szerencsétlen vagyok mostanában. Az egy normál hétköznapom, hogy mindenbe belerúgok, mindent felborítok, a bokám futás közben állandóan kibicsaklik... Leverek mindent az asztalról. Ez még alap, béna vagyok. Na de az utóbbi napokban! Először is egyszer edzés közben majdnem kitörtem az egyik lábujjamat, két nap múlva is fájt. Azután másnap megtaposott a ló, be van dagadva a lábam, és lila. (Persze ez véletlen volt - a ló részéről is.)

Ja, és futás közben állandóan megkergetnek kutyák...

Ma kint volt egy tacskó az utcán, és nekem is jött, megharapott. Fááááj. :S:S

Én tényleg ennyire szerencsétlen vagyok???!!!

Mi lesz a következő?!


2010. aug. 14. 14:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ÉN alapvetően vagyok egy nagy rakás közveszélyes szerencsétlenség, mégsem hiszek, hogy már születésemkor megátkoztak volna.

Mindennek nekimegyek, esek, borítok, rúgok... hadd ne soroljam. Már a környezetemben is megjegyezték, hogy ritka ügyetlen vagyok.


De olyan sok szép és jó dolgot kaptam emellett, hogy inkább hiszem, hogy áldott vagyok, semmint megátkozott.


Lovagolsz, nem igaz? Szerinted nem ajándék az élettől, hogy űzheted ezt a sportot, ami másoknak, akik annyira szeretnék, nem adatott meg?

Edzeni jársz - eszerint van valami sporttehetséged, ami szintén sokaknak nem adatik meg (mint nekem). Ez talán nem áldás?


Lehetsz a béna és lehetsz a szerencsés is, csak nézőpont kérdése.

2010. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mi ez a negatív hozzáállás? Kaptál 1-2 ostoba választ - valószínű hozzá nem értő emberektől. Le vannak sz..., bocsi pontozva, annyi. Kaptál viszont okos, értelmes válaszokat is. Láthatod, hogy nem vagy egyedül, vannak rajtad kívül más kétbalkezesek is.

Nem hiszem, hogy el lennél átkozva (bár én nem vagyok ebben szkeptikus), valószínű sokszor szórakozottabb vagy, szétszórtabb.

A kutyakérdés meg felháborít. Mi az, hogy megkergetnek a kutyák?! Kinn vannak az utcán, vagy egyszerűen gazdátlan csavargók? Mindenhol azt halljuk, hogy nem sportolnak az emberek, erre tessék! Aki futni/kocogni jár, azt a kutyák kergetik? Jelenteném a település jegyzőjének, mert ha téged megkergetnek, meg ahogy írtad, megharapott az egyik, akkor bárki, aki arra jár, nem érezheti magát biztonságban.

A kutyának megvan a gazdája? Oltott? Orvosnál jártál?

Jobbulást, és jobb kedvet XD

2010. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

A kutyának beszéltem a gazdájával, oltott, orvosnál nem voltam, max ha látom, hogy vérmérgezésem lesz... (piros csík a vérramban a szívem fel - a gyengébbek kedvéért.)

Persze, köszönöm a normális válaszolóknak! De elegem van már abból, hogy kiírok ide egy kérdést, és az első 7-8 válasz között már van, aki leolt!

Amúgy meg igen, szemét dögök azok a kutyák, akik kergetnek néha, és az is, aki megkapott. Alapvetően imádom a kutyákat, de ezeket még az sem riasztja el, hogy öklömnyi kövekkel próbálom elriasztani magamtól, amikor már épp állna bele a foga a lábamba. Ok nélkül, mert mielőtt valaki leugatna, NEM SZOKÁSOM BASZTATNI A KUTYÁKAT!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 14. 18:50
 14/23 A kérdező kommentje:
Sporttehetsége meg mindenkinek lehet, csak van, aki lusta, mint a Föld.
2010. aug. 14. 18:53
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem ez egyáltalán nem úgy tűnik, mintha megátkoztak volna, egyszerűen lúzer vagy.
2010. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem, a tehetség lényege az, hogy valaki azzal születik, nem gyakorlással szerzi meg. ilyen alapon mindenki lehetne Da Vinci :)
2010. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én bringázni szoktam, nem sportszerűen, de szeretek tekerni. Nekem is vannak gondjaim a kutyákkal. Nem a kóbor kutyák jönnek nekem, hanem a nyitva "felejtett" kapun, esetleg a csukott alatt kibújó kutyák. Volt, hogy buktam, nem kicsit az őrülten kirohanó kutya miatt. Ami az elszomorító, hogy ilyenkor a kutya gazdája van megsértődve. Most már úgy bringázok, ahogy Dr.House motorozik. Csak nekem nem járóbot, hanem egy seprűnyél van a vázhoz rakva, amit le tudok seperc alatt kapni. Meguntam, hogy ha le is tudok ugrani a bicajról, körben forgok, a bringát pajzsként tartva, míg a kutya gazdája elő nem kerül, vagy legalább a szomszédja. Nekem is van kutyám, de a lehetősége is ki van zárva, hogy póráz-szájkosár nélkül az utcára menjen. A gazdák meg megmagyarázzák, hogy a biciklire haragszik a kutya. Na, bringa nélkül viszont nem lehet biciklizni.
2010. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a választ, jófej vagy. :D:D
2010. aug. 14. 21:21
 19/23 anonim ***** válasza:

Hogy látod, mi a baj ezzel a kérdéssel?

Ez a kérdés rossz kategóriában van

Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező

Ez nem kérdés, hanem apróhirdetés vagy hirdetés

Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé

Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

Ez a kérdés provokatív vagy trágár

A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan), vagy indokolatlanul csupa nagybetűs

Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt

Ez a kérdés más szempontból szabályszegő, illetve ellenőrzendő



nincs olyan lehetőség, hogy a kérdező túlérzékeny :(

2010. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ja bocs...
2010. aug. 15. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!