Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meddig tart az alvásparalízis?

Meddig tart az alvásparalízis?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor felébredek és nem tudok mozogni

2021. jan. 17. 11:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Komolyan kitömött háti táskával alszom.

Nagyon felek az alvasparalìzistől:((((

2021. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11# sajnálom :(

Az alvásparalízis nem pont az szerintem, aminek általában tartják.

Megtanulhatsz pár másodperc alatt kijönni belőle, ha minden figyelmeddel egy ujjad megmozdítására koncentrálsz, semmi feszkó, amikor megérted hogy ez van, rögtön megkezded a koncentrációt, és kijössz.

Bár inkább azt javasolnám, hogy amikor megérted ezt, kezdj el fényt lélegezni be az egész testeden keresztül a világegyetemből, érezd és láss hogy minden féle színű fény áramlik beléd, kilégzésnél pedig fényt és szeretetet lélegezz ki, ami egy lassan táguló burokként körbevesz...sokkal szórakoztatóbb első lépésnek.

2021. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...de inkább alvásparalizis, mint táskával aludni. Az a pár perces ijedtség nem ér annyit, hogy kényelmetlenül nyomorogjak az ágyban minden éjszaka.
2021. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azért alszok háti táskával; mert amikor 😴💤💤💤 alvasparalìzisem van; levegőt is nehéz vennem; és megijedek
2021. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem a legkisebb végtagomtól haladva a legnagyobbik való mozgatás segitett régen felébredni vagy a lélegzet vissza tartás. Az utobbi gyorsabb és alvás paralizisbe érezve is pár másodperc volt.
2021. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani pontosan, az ember elveszti az idôérzékét. Én kb. 2-3 percet mondanék. Nekem volt már jobb és bal oldalon fekve, de háton fekve is, teljesen mindegy.
2021. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
És ha be jön pl anyám akkor is ott lesznek a hallucinált lények?
2021. jan. 18. 00:56
 18/21 anonim ***** válasza:
Azert ennyire beszarni az alvasparalizistol hogy hatitaskaval alszol. Ez inkabb mar paranoia. :DD Nem egy kellemes dolog de az pl tenyleg segít ha az ujjadra koncentralsz es azt mozgatod. Nalam be valt. De altalaban amugy se tart tovabb fel egy percnel.
2021. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sajna igen.

Háti táska kitömve sulyzokkal :(

Nagyon felek tőle; mivel nekem olyan volt; mintha 10 perces lett volna; aztán visszazuhantam az ágyba mikor megtudtam mozdulni.

Aztán újra és újra előjött.

Aztán újra felkeltem vissza feküdtem és újra paralizisem volt és îgy tovább egész éjszaka. :(((((

2021. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert fejlett az asztrális hordozód. Ne a testbe törekedj vissza,hanem repülj a város felett, és élvezd.

Érhetnek olyasmik, amiket támadásnak érezhetsz, de ne foglalkozz velük, szárnyalj, ne félj semmitől,és ne is bántsd őket, ha belefutsz ilyen-olyan lényekbe.

2021. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!