Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintem egy agyilag nem...

Szerintem egy agyilag nem beteg embernél nincs olyan, hogy alvásparalízis, szerintetek?

Figyelt kérdés

vannak betegségek amelyeknek a tünete a hallucináció, képek és/vagy hangok formájában. Valószínűleg ezek az emberek fogékonyabbak a hallucinációra akkor amikor amúgy is fáradtak. És szerintem egy mentálisan egészséges embernél az alvásparalízis kizárt.

Igazából örülnék ha meggyőznétek hogy nincs igazam, mert át szeretném élni, és bár tudatosan álmodni régóta tudok, de alvásparalízisem még soha sem volt, és kezdem azt hinni, hogy kamu az egész.

(bár ti meg azt hiszitek hogy a tudatos álmodás kamu, na mindegy xd)



2020. júl. 13. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Óvatos kávézgatás néha-néha, az esti órákban, lehetőleg dögfáradtan, és meglesz az. A kiegyensúlyozatlanság is "segít" persze, de nem muszáj belülről jönnie, elég, ha valami épp tarthatatlan van, vagy tök hétköznapi példa egy aktuális feldolgozatlan halál, az se betegség, csak sérülés. Sérülések nélkül meg vagy nagyon rövid egy élet, vagy nagyon unalmas lenne.
2020. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!