Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges-e valaki számára...

Lehetséges-e valaki számára egy általam elképzelt álmot készíteni és elérni, hogy azt álmodja? Ha igen, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 19:51
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
82%
De szép is lenne! Írnék egy jó hosszú listát, hogy miket szeretnék álmodni... Föl se akarnék ébredni többé!
2021. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2021. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grimfox ***** válasza:
53%
Emberileg lehetetlen ilyet véghezvinni. Még ha az elmélet létezik is, az ember képtelen erre.
2021. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehetséges, spirituális tanítók egyes irányzatokban szoktak olyan álmot készíteni, amiben próbára teszik a tanitványt. De nem tudom hogy kellene hozzá kezdenem...gondolom az alacsony asztrális síkra kellene hozni az illetőt, és ott letolni a torkán az általad létrehozott történetet. 🤔
2021. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán ők készítik ezeket az álmokat, hanem a tanítvány szívének a mélyéről hozzák fel azt, amivel szembesíteni akarják. Felkavarni az iszapot könnyebb, mint odahordani vödörrel, és beleborítani.
2021. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hipnózissal.
2021. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Grimfox, lehetséges...akkor csak az egyes hajlamokra-érzelmekre-vágyakra jellemző energiákat kell kívülről bele tolni az iletőbe, és meg is születik benne a történet?! Ez tényleg egyszerűbb lenne.
2021. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Grimfox ***** válasza:
100%

Ezeket sem kell beletolni kívülről. Elég ha a megfelelő stimulust létrehozza. Elmesél egy tanulságos történetet, amibe bele vannak szőve a szükséges gondolatok, és bele vannak szőve kulcsszavak, amik szimbólumként hatnak a tudatalattira, és előhívják belőle a kívánt érzelmeket, ösztönöket, elnyomott hajlamokat. Az álom története nagyjából egyedi lesz minden tanítvány számára, de ha megfelelően elő lettek készítve erre a hatásra, akkor ugyanazok a dolgok fognak előjönni. Az álom jelentése nagyjából azonos lesz, még ha a képek, amik feltűnnek egyediek is.

Nem mondom, hogy így csinálják, ez csak példa volt, hogy nem szükséges semmit lenyomni a másik torkán, csak ismerni kell az illetőt. De ez még mindig nem az lesz, mint amire a kérdező gondolt, hogy az általa pontosan kigondolt dolgok fognak megjelenni a másik fejében.

2021. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire tartozik ez ide, de egyszer még általánosban mondtam 2 barátnőmnek, hogy azt álmodtam, hogy terhes vagyok, erre full lesokkolva álltak és mondták, hogy ugyanezt álmodták(csak nyilván más körülmények között, a de a terhesség ugyanaz)
2021. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Álmában akarsz manipulálni valakit?

Ha lehetséges lenne, senki nem panaszkodna, mert központilag életével elégedett, szép álmokat látna alvás közben. Ezek alapján öröm az, hogy nem lehetséges, amit kérdezel.

2021. jan. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!