Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditációban jártasok, mi...

Meditációban jártasok, mi történhetett?

Figyelt kérdés

Elnézést, hogy hosszú lett, de igyekszem mindent leírni.

Tegnap meditáció elött kissé ijesztö dolog történt. Elkezdtem hallani (hallucinálni?) valamiféle “ angyali zenét”. Mikor elkezdtem meditálni, nagyon mélyen voltam, eddig fel nem fedezett mélységben. Ekkor egy pillanatra megpillantottan egy hatalmas erösségü fényt. Arra gondoltam, ez lehet a felsöbb énem, de ezt elvetettem. Csak nem akart ez a gondolat eltünni, és mikor ezt elfogadtam, hullámokban törtek rán pozitív testi és lelki érzések.

Kis szünet után újra meditáltam, ismét nagyon mélyen. Azt éreztem, hogy fel kell adnom mindent, és engedni magam a semmibe. Azonban az elmém nem engedte, halálfélelmem volt. Mikor végre az elmém engedett, remegés tört rám és fáztam 22 fokban, vastag pulcsiban. Biztos vagyok benne, hogy megjártam az energetikai síkot. Ezután nagy üresség következett, és fényességet láttam.

Mire lenyugodott a testem, lilás-zöldes fények jöttek, és a harmadik szemem majd kiugrott.

Köszönöm, ha idáig elolvastad és válaszolsz.


2021. febr. 5. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Hallucinációk sok betegség tüneteként előjöhet, én először egy pszichológust/pszichiátert ajánlanék.
2021. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Annyira mélyen nem meditálhattál, ha így megtudtál mindent figyelni. Én arra tippelnék, hogy elaludtál menet közben/félálomba voltál ezért a halucináció és a hőingadozás. Amikor ruhában alszom el csak úgy éb is van hogy elkezdek fázni, miközben ébren előtte tök jó volt ugyanabban a ruhában. Ha nem mozogsz ez előfordul.
2021. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Mielőtt adekvát választ adhatnánk, tudnunk kellene, hogy melyik módszer szerint meditálsz, melyik iskola követője vagy. Elárulnád?
2021. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
A kábszi rossz, értem??
2021. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló! Leginkâbb Örlös mester tanítâsait követem. Általában csak a gondolatok lecsendesítése a cél. Illetve helyzetek más szemszögböl való meglátása. Úgy mondanám, hogy ösztönös a meditáció, hagyom, hogy történjenek a dolgok.

Aludni biztos nem aludtam. Hallottam a környezet zajait, de nem zavartak.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2021. febr. 5. 13:59
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

12:21-es vagyok


Hát akkor leginkább Örlős mestert kellene megkérdezni.

2021. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami, köszi! Remélem, nem veszi zaklatásnak.
2021. febr. 5. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit megnyíltál. A remegés a visszatéréseknél van, amikor a nagynenergiamennyiséghez képest a testedben lévő energia nagyon picinek érződik, így mintha kihülnél energetikailag.
2021. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 17. 21:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!