Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudom érzékeltetni valahogy...

Tudom érzékeltetni valahogy egy ismeretlennel is hogy az én gondolataimban megjelenik és,hogy ezáltal az övében is megjelenjek? (Vonzás törvénye)

Figyelt kérdés

Én egyébként hiszek ebben,mert volt,hogy bejött valamilyen módon,de ismerőssel. Most azt szeretném,ha egy ismeretlen,akire szoktam gondolni már jó ideje-de nem gyakran,ezt rendszeressé tenném- és legalább már annyi jelet adtam,hogy tud a létezésemről (pl bekövettem instán,nézem a történetét és nem valami celebről van szó, ,,egyszerű" személyről).


Ezzel szeretném megoldani,mert nem szeretnék ráírni rossz tapasztalatok miatt. Kíváncsi vagyok ez így működne-e de szeretném,ha hozzáértő ebben segítene,hogy mégis hogyan sikerülhetne,mit kell tenni stb,hogy tényleg valami fura érzés kapja el,és lépjen bármilyen kis lépést.


2021. febr. 12. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy "bekövettem instán,nézem a történetét" nem tudatod vele, hogy különleges figyelemmel vagy rá. Egy vagy a sok(?) követője közül, aki néha megnézi, mi van vele.

Ha nem tudatod vele, hogy különleges, több, mint mások figyelemmel vagy iránta, ahhoz gondolatolvasónak kéne lennie. Ha pedig az lenne, nem kéne neki az instán irogatnia.

Vedd figyelembe, hogy erre találták ki a "Néma gyereknek az anyja se érti szavát!" mondást.

.

"annyi jelet adtam,hogy tud a létezésemről"

Ugyanúgy tud létezésedről, mint a többi (Isten tudja hány) követőjéről.

Azzal, hogy követed, nem adtál jelet arról, hogy más vagy, mint a többiek.

Fennálló esetben egy vagy a követői közül, miért viselkedne veled másképp?

Ezoterikus kapcsolathoz is, ugyanúgy, mint bármilyen máshoz is, két ember kell.

Az egyik GONDOLATBAN jeleket ad, a másik érzékeli, veszi ezeket a jeleket.

Bármelyik is képes magas fokon ezt tenni, de ha nem egyszerre teszik, a kapcsolat nem jön létre.

Ha nem tudatod vele valamilyen formában, hogy másképp gondolsz rá, mint a többiek, ha érzi is ezt, nem tudja kiszűrni, kitől jönnek ezek a gondolatok.

.

"tényleg valami fura érzés kapja el"

Insta oldalát nézegetve bizttosan elkapja ez a fura érzés, csak nem tudja, követői közül kitől származik.

Találomra ezért nem is fogja senkinek -neked sem- viszonozni, mert nem akar tolakodónak, félreértő hülyének látszani.

.

Be kell bizonyítanod neki, hogy más vagy, mint a többiek, másképp gondolsz rá, aztán tőle függ, ezt a különlegességet viszonozza-e.

2021. febr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!!:)
2021. febr. 12. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ez nem a Harry Potter, ez a valóság
2021. febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos😂 Csak már annyi minden van,szívesen kipróbáltam volna valamit,hogy bejön-e vagy sem😌
2021. febr. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!