Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudja és kimondja a gondolatai...

Tudja és kimondja a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Ez nem kérdés, tudja. A lányom, aki 5 éves. De ez a képessége megvan nagyjából 3 éves kora óta. Elgondolkodom valamin, s erre odajön és ezzel kapcsolatban kezd beszélni hozzám. Pl arra gondoltam hogy meg kéne látogatni már a barátnőmet, biztos örülne. Erre jött és mondta, hogy el kéne mennünk a barátnőmhöz.

Sosem hittem ilyesmiben, nem is vagyok bolond anyuka, de ez velünk minimum hetente egyszer megtörténik. Nem tudom mire vélni. Ő egy csodalány nekem. Szerintetek mi ez és mi lesz ebből később? Egyelőre élvezem, de tartok is kicsit tőle..mert féltem őt.



#megérzés #ráhangolódás #Gondolatok adás
2020. ápr. 28. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy egyébként is éles radarokkal felszerelt kislány, aki előtt nem lehet titok, mert mindet észrevesz.
2020. ápr. 29. 09:22
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Nincs olyan hogy gondolat olvasás. Puszta véletlen egybeesés a dolog. Menj oda a kislányodhoz kérd meg hogy mondja el mire gondolsz, te pedig gondolj valami eléggé összetett és fura dologra pl. egy rózsaszín golflabdára ami egy műzlis tálban van a wc tartály tetején. Vagy valami ehhez hasonló hülyeségre. Garantálom hogy nem fogja megmondani hogy erre gondoltál.
2020. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez telepatia. Nalunk is van anyuval meg az elettarsammal is!!


A kozos tudat van. Rakapcsolodsz es hozzafersz az o gondolataihoz. Olyan,mint az applebel a icloud/ felho,amibe taroljak az emberek a kepeket stb... Steece Jobs is jart agykontollra...

2020. júl. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!