Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az érzelmem kihatott a történé...

Az érzelmem kihatott a történésekre?

Figyelt kérdés

Régóta együtt voltam a párommal egy kapcsolatba amiből kiakartam szakadni, de nem sikerült. Nem akartam se megbántani, se teljesen eldobni magamtól.

Emellé még összegyűltek kisebb problémák amitől teljesen kikészültem. Csomó ideig csak sírtam a takaró alatt, majd kaptam egy képet egy olyan ismerőstől akivel már egy hónapja nem kommunikáltunk. A képen egy síró ember volt. (a beszélgetés többi része nem fontos) Egyértelmű jelnek tűnt.

Másnap még mindig szarul voltam és zombiként mozogtam, majd írt a párom, hogy nem érzi azt amit eddig és szakítani akar. Ekkor úgy éreztem végre felszabadultam egy olyan jövő alól amit nem akartam volna megélni.


A síró kép, és a legnagyobb problémám megoldása másnapra egyértelmű közlés volt felém, ebben biztos vagyok. Más élményeim is voltak de ez a mostani egy rendkívül érdekes tapasztalat volt. Mit gondoltok erről?



2021. febr. 24. 07:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
"se teljesen eldobni magamtól." Akkor mégis mit akartál? Jó kis pótlék lett volna belőle?
2021. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Párod lehet eleve azért viselkedett úgy már, mert szakítani akart. Vagy érezte hogy mekkora egy szar vagy.:')
2021. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Engem nem lehet ilyen alap fokú piszkálódással feldühíteni bocsi :3 xd
2021. febr. 24. 10:16
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Próbálok segíteni te agyhalott XD Nem egy kép miatt szakított a barátod, de nem baj. Higgy amit akarsz, rájöttem hogy milyen kategória ez.
2021. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem érted a kérdést. xd
2021. febr. 24. 11:13
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Én szerintem értem, de magyarázd el kérlek...

Kurvára nincs köze ahhoz hogy te a takaró alatt milyen képeket néztél vágod?

2021. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Leírtam hosszan kifejtve a dolgot de inkább kitöröltem mert úgyse értenéd.

Vannak kérdések amikhez kevés vagy. Azokat csak pörgesd tovább.

2021. febr. 24. 11:22
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Leírtad de kitörölted, jól van xDD Elhiszem^^
2021. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem te vagy a "jel" mára... Megnyugodtam hogy vannak még ilyen sügér emberek mint te:3
2021. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Oh ezaz, legalább elhiszed :D

Én meg már azt hittem nem ezotériás vagy xd

2021. febr. 24. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!