Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem meg a...

Hogyan szüntessem meg a negatív történések áradatát?

Figyelt kérdés

Még most az elején kérem, ne írjon olyan aki csak poénkodik...

Életem egyik legnehezebb (ha nem a legnehezebb) korszakában vagyok a párommal együtt. Kb. tavaly ősz óta folyamatosan történnek velünk a negatív dolgok, egyik a másik után egyből vagy párhuzamosan több is.

Kezd számomra egyre ijesztőbbé válni, hogy mi lesz a következő...

Tud valaki tanácsot adni, hogy hogyan kezeljük ezt az egészet? Vagy kihez fordulhatnánk segítségért? Úgy érzem ehhez mi már kevesek vagyunk, bármennyire is próbálunk pozitívak lenni és kitartani. :( :( :(



2016. ápr. 11. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megáldalak! (Amúgy mi a baj?)
2016. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lucifer 666 névvel megáldanál? Ugye jól érzem az iróniádat?
2016. ápr. 11. 23:02
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Csak segíteni akarok. Mi bánt?
2016. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Legalabb van párod , en egyedul kuzdök egy kisgyerekkel akit mindenestöl el kell lassak , akkor is ha nekem nem jut.

Es azelött se volt könnyu .... Ezutan se lesz az

Regen meg remenykedtem csodaban , pozitiv fordulatban , ezoteriaba menekultem de most mar feladtam a remenyt ... Csak ki akarom birni valahogy amig a kislanyom felnö utana lehunyhatom a szemem....

Sajnos rossz startom volt az eletben amire rapakolt az is h a kesöbbiekben sem volt szerencsem a fontosabb dolgokban..

A sors adott neha idöszakokat amikor reszlegesen felszusszanhattam ..

De se penzzel se ferfiakkal se munkahellyel semmivel nem volt szerencsem pedig mindig minden hajszalon mulott.

Volt h en is kidobtam regi nippeket stb azt hittem meg vagyok atkozva....

SZoval nem könnyu egyeseknek

Nem iszom nem dohanyzom ....

Csak nem vagyok a sors kegyeltje ennyi

2016. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnalom h egyesek ironikus es csufondaros valaszokat adnak mas fajdalmara ....
2016. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom feltételezni senkiről a rosszat. Nem is gondolom, hogy az volt a cél, csak már talán kezdek mindenhez kissé negatívan állni és bizalmatlan lenni...
2016. ápr. 11. 23:38
 7/14 Fish1 ***** válasza:
Attól is függ, hogy konkrétan mik a negatív történések. Az tuti, hogy negatív hozzáállással negatív dolgokat lehet bevonzani, de a probléma gyökere lehet egészen más is. Pszichológiai dolog, vagy gond a problémamegoldással, hozzáállással, viselkedéssel, reakciókkal, stb. Ha konkrétan leírod, konkrétabban tudunk válaszolni.
2016. ápr. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kell eltulozni a pozitiv negativ hozzaallas jelentöseget

mert ez csak növeli a hibas erzetét az embereknek akiknek amugyse könnyu ,, ez a te hibad minden hozzaallas nemsegit ,, hibaztatni rákos betegeket , h meghalnak mert nem voltak pozitivak stb , sajnos ha valakinek nehez a tarsadalom meg fekete baranyt is csinal belöle

2016. ápr. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Negatív dolgok."

Ez olyan tág fogalom, mint a "gyümölcs".

Lehetséges, hogy nem is mind negatív, csak te/ti akarsz/akartok mást, jobbnak ítéltet.

Bizonyára magadénak vallod az ezos nézeteket (különban miért itt tetted fel kérdésed), tehát akkor nézőpontod a hibás.

Az általad negatívnak tekintetteteket tekintsd úgy, hogy lelked/szellemed jobbá tételének alapjai!

Ekkor a most negatívnak itéltek pozitívvá válnak, hiszen fejlődésedet idézik elő, segítik.

Lehet, hogy az Univerzum rossznak itéli számodra azokat, amit te pozitívnak gondolván szeretnél, kérsz magadnak!

2016. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha az agysejtek nem kapnak elegendő oxigént, nem vagyunk képesek helyesen gondolkodni. Ez mély behatással van a kisugárzásunkra és vonzásunkra is negatívan hat.

A problémák könnyedén megoldhatóak a szervezetben fellépő oxigénhiány pótlásával. Részletesebben is megírom privátban.

2016. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!