Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy Reiki 3...

Mennyibe kerül egy Reiki 3 tanfolyam? Különböző embereknél más és más árak vannak?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Az igazi tanítók nem pénzért csinálják.
2021. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyat ismersz? Amennyiben igen, kérlek, írd meg, akár magán üzenetben. Köszönöm
2021. febr. 26. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező, van egy ideillő ősi mondás... ha a tanítvány készen áll, a mester megjelenik. Élj igaz életet, őszinte segítő szándékkal, tanulj, tapasztalj. Tökéletesítsd magad.
2021. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Grimfox ***** válasza:
68%

Sajnos a reiki mestereknél van egy nem annyira ősi mondás, miszerint ha valaki nem fizet valamiért, akkor nem fogja megbecsülni azt, amit kap. Maximum baráti alapon tudom elképzelni, hogy egy reiki mester beavasson valakit, de hármas szintre szerintem még baráti alapon se.

Meg ez irányzattól is függ. Az Usui, és a Rai reikisek is más árakkal dolgoznak, de szerintem még avatónként is eltérések lehetnek. Minél drágább, annál biztosabbra mehetsz, hogy az illető nem a szellemiségért van a dologban, hanem a pénzért...

2021. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha RAI taghoz mész akkor fix árasnak kell lennie. 47 500 Ft.
2021. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
4 Grimfox, Ez nem pénzügyi és nem baráti alap. Az kapja meg valóban, aki kiérdemelte.
2021. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Grimfox ***** válasza:
55%
Sajnos mást tapasztaltam, de remélem neked van igazad.
2021. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. febr. 27. 04:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A reiki 3. tanfolyam ára egy lényeges, de nem a legfontosabb kérdés:

Hány év és milyen rendszeres gyakorlás áll mögötted?

Milyen eddigi tapasztalataid vannak a reikivel, ami kapcsán úgy érzed szeretnél továbblépni? Mi a célod a reiki mester fokozat elsajátításával?

A képzés díjáról tájékoztatást kaphatsz a reiki tanárodtól, akinél tanultál, esetleg egy másik oktatónál de. elég széles ez a skála a kb. 50 - 170 ezer forintig, attól függően kit kérdezel.

2021. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!