Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki,...

Miért van az, hogy valaki, akivel hónapok óta nem beszéltem (nem vagyunk rosszban), folyamatosan "szembe jön" velem?

Figyelt kérdés

Magamtól is eszembe jut az illető sokszor, de feltűnően gyakran előfordul hogy nem magamtól gondolok rá, hanem gyakorlatilag "ott terem előttem". Például sétálok, nézelődök és a semmiből egy ház falára graffitizve látom a keresztnevét (azért nem Jóskapista meg más hasonló, gyakori neve van :D). Vagy múltkor felszálltam a metróra és állt mellettem egy férfi katonai hátizsákkal (ezelőtt csak az illetőnél láttam pontosan ugyanilyet, sok katonát láttam már és egyiknek sem ilyenje volt). A férfinél volt még egy egy ruhákkal teli vászonszatyor, amit letett a földre, és a darab, ami a legtetején volt és kilátszott, egy teljesen ugyanolyan flaneling volt amit az illető egyszer rám adott amikor fáztam. Szerintetek ez miért lehet? Ezek a "teóriáim":

1. Ez semmi, csak beképzelem

2. Bevonzom ezeket, mert gondolok az illetőre

3. Vagy jelezni akar az univerzum (ha igen akkor azt nem értem hogy most pontosan mit, hagynom kéne a dolgokat úgy ahogy vannak,vagy beszélni az illetővel)

4. Az illető gondol rám (a kontinens másik végéből) és én ezt a "jelet" így kapom meg



2021. febr. 28. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az 1.teoriaban hiszek én.
2021. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rá vagy kattanva és sokkal jobban odafigyelsz a hozzá kapcsolódó dolgokra, mondjuk ha a pasi neve géza, akkor azt észreveszed egy ház falára fújva, míg ha a gábor név lenne odaírva azt észre se vennéd. Szóval 1 és 2 megfejtés igaz lehet. A 3 baromság. A 4-röl meg azt gondolom, ha akar tőled valamit, akkor felhív, rádír. Ne komplikáld túl a dolgokat, nem érdemes!
2021. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is inkább efelé hajlok, azt érzem hogy rá vagyok görcsölve és azért tűnnek fel ilyen dolgok, egy ideje próbálok változtatni ezen, idővel remélem abbamarad ez is.
2021. márc. 1. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!