Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A meditálástól van? Ha igen,...

A meditálástól van? Ha igen, akkor mostmár mindig ilyen leszek, vagy ezt az érzelmi túl töltöttséget lehet valahogy “idomítani”?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja elkezdtem meditálni, egyre gyakrabban és könnyen elérzékenyülök mindenen, nem tudok vele mit tenni, egyszerűen elkezdek sírni úgy elöntenek az érzelmek, ha szomorút tapasztalok, ha boldogat, gyönyőrűt. Mostanában eszembe jutnak vidám pillanatok gyermekkoromból; szülinap, játszás a kertben, karacsonyi vacsora, ilyenek.

Nem bánom igazából, csak rossz mindig valamin sírni, még ha az jó dologtól is van, és az emlékeket sem bánom, de van, hogy a legrosszabb pillanatban jön rám az elérzékenyülés.

A válaszokat előre is köszönöm! : )



2021. márc. 2. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Jómagam nem meditálok. De hallottam már mástól ezt amit átélsz, megbízható embertől. Teljesen természetes az ami történik veled. Feloldódnak az érzelmi blokkjaid, feljönnek és távoznak a fájdalmaid... Ez egy ilyen dolog. Jó folytatást kívánok!
2021. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Tehát ez természetes folyamat, de azért kipróbálok más kezdő meditációs gyakorlatokat is, mert nem veszíthetek vele! ^^

Minden válasz számít nekem.

7-es, a te tudásod is érdekelne, sosem lehet csak egy forrásból információkat kapni, tágítsd kérlek a perspektívám, és másoknak is a legjobb tudásod szerint próbálj tanácsot adni. Mindenki értékelni fogja.

A többiek olyan felemelően megfogalmazták előttem miért is, elönt a boldogság, csak mosolygok itt magamban...

2021. márc. 2. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!