Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mesterségesen, hogyan lehet a...

Mesterségesen, hogyan lehet a leghatásosabban alvásparalízisbe kerülni?

Figyelt kérdés
Van rá olyan taktika ami szinte biztos, hogy működik?

2021. márc. 13. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha jön, jön, ha nem,nem.
2021. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Van felénk a gyuri.nem kötekedős fajta, de melós, dolgozik is, de a sört is szereti.gyuri estefelé már megiszik 5-6 sört, utána estefelé még rátölt.Ha nem kap sört, mérges,ideges lesz.

130kg egész nap betont kever.Volt egy kezdő gyerek, a cégnél, egyszer elvette délután gyuri sörét.Nos ő mesterségesalvásparalízisbe került.

Hiába mondtuk neki, ne vegye el a sörét, mert baj lesz, nem hitte el.

utána futni kezdett, de kiabáltuk hogy gyuri gyors, és hát utolérte.

Ott kapott a fiatal srác egy olyan pofonosztást, hogy még a bud spencer filmekbe is rossz volna nézni, majd egy fél óra szünet következett.Ekkor ebbe az állapotba került, majd magától felébredt.

2021. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem rengetegszer volt részem benne, nem is értem te miért akarod.

Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy háton fekve gyakoribb +ha stresszelsz valamin az is segíti.

Csak vigyáz, ne járj úgy mint én 1x hogy nemcsak a tested bénul le hanem a tüdőd is és már levegőt sem tudok venni nagyon kellemes volt mondhatom. Arra is rájöttem, hogy kell hamar felkelni belőle: ne próbálj egész testtel kézzel lábbal kapálózni, a kisujjadat próbáld megmozdítani aztán a kézfejed, a karod és így úgymond "kijössz" a bénulásból.

2021. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
3 naponta felteszed ezt a kérdést..engedd el te nem vagy rá képes.Amúgy se olyan jó érzés...
2021. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy ha nagyon fáradt az ember könnyebben előjön, vagy ha háton fekszik.

Én alvásparalíziseimben olyan boldogságot éreztem amilyet még soha.

Ráadásul közben asztrális kivetülésem is volt, majd vissza paralízisbe.


Mindenesetre ha rossz ha jó egy különleges élmény.

Semmi konkrétabb nincs rá, hogy sikerüljön? Háton fekve se működik mindig, ráadásul mikor elalszik az ember tudat alatt is megfordul, hogy kényelmesebb legyen. Nagyon fáradtan is próbáltam de úgy se ment.

Egyedül akkor sikerült egyszer kétszer amikor akartam nagyon.

2021. márc. 13. 15:36
 6/7 A kérdező kommentje:

4 válaszból csak a 3-mas értelmes ...

remélem változik az arány

(köszi)

2021. márc. 13. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Ne kívánd, szörnyű érzés.
2021. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!