Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megpróbáltam asztrál utazni...

Megpróbáltam asztrál utazni de nem sikerült, jó úton haladtam(többi lent)?

Figyelt kérdés

Mondtam a haveromnak ezt az asztrál utazás dolgot javasolta próbájuk ki, neki sikerült, nekem nem. Meditáltam stb és egy ilyen alagútszerűséget láttam. Azt mondta hogy ez jó. Valakinek volt ilyen tapasztalata? tippek légyszi?

(bocsi a fogalmazásért)



2021. márc. 23. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Asztral utazas mi? Es mit latott a nagy utazas soran, hany feles es fuves cigi kellett hozza?
2021. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Az ausztrál utazáshoz vízum kell...
2021. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Ha jól értem az asztráll utazás vagy mi fene csak szimplán alvási paralízis ami az ezoterikus hívők szerint nem az mert szerintük az más
2021. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom a haverod annyira elmélyült, hogy valóságos, élénk álmot élt meg, amit úgy fogott fel, hogy kiszállt a testéből.
2021. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Átszállójegyet kellett volna venni.
2021. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Ki a tököm pontoz le minket?:D
2021. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerinted? A sok asztrálutazó, meg a kérdező maga. Szürke hétköznapjaiból próbált valami újba fogni, valamibe kapaszkodni, erre letörjük a maradék lelkesedését is.
2021. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Gyakoroljátok, és alakulni fog.

Ne minden nap, tartsatok pár napos pihenőket, mert speciális gyakorlatok híján lemeríti azt az energiát, ami ehhez kell.

A paralízis a küszöb, -nem szükséges állomás, de gyakori. Ha paralízisbe kerülsz, az elmédben pörögj a tested hosszanti tengelye körül, mintegy kipörögve a fizikai testedből, vagy ha ez nem működik, emeld az arcod elé a kezeidet (gondolatban, de nagyon hitelesen), és dörzsöld össze az arcod elött, érezd és halld...a kéznél válik el legkönnyebben a fizikai testtől az asztrális test.

Próbáld azzonal egy tükör elé vinni-képzelni magad a lakásban.

Sok sikert nektek!

2021. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Az volt már hogy astrában utazni, vagy érdemes kidolgozni rá egy poént?
2021. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Aki szerint létezik asztrál utazás, ki tudnak szállni a testükből, azoknak ha esetleg leírok egy pontos címet, oda teszek valamit az asztalra, meg tudják mondani mi van ott?
2021. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!