Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit írjak a konzulensemnek,...

Mit írjak a konzulensemnek, ha semmit sem haladtam a szakdolgozattal?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy hetente találkozunk és mit kér mikorra stb.. Viszont semmit sem tudtam még haladni a szakdolgozatommal, nem írtam még egy betűt sem, de a forrásokkal és tulajdonképpen mindennel el vagyok maradva. Úgyhogy igazából még el sem kezdtem, ha úgy vesszük. Én így nem szeretnék bemenni hozzá a konzultációra, mert nem lenne értelme és rosszul is érzem magam, hogy ennyire le vagyok maradva. Viszont ezt nem tudom, hogy hogyan mondjam meg neki.
2020. nov. 10. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ameddig lehet told ki a személyes konzultációt. 😁🙏 Itt a vírus, van kontaktod.
2020. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Muszáj neki írnom, mert ez a megállapodás, hogy hetente találkozunk és vár engem. Nem kötelező személyesen sem találkozni, online is lehet, úgyhogy ez semmit nem számít.
2020. nov. 10. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy a többi tárggyal el vagy úszva és azokból készültél a ZHkra, aztán emiatt nem haladtál. Aztán mondj egy konkrét időpontot, hogy addig viszont behozod a lemaradást.

De nehogy eltűnjél, mert az gáz.

2020. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
41%
Kénytelen leszel megmondani ha csak nem csúsztatod a félévet. Van egy barátnőm aki már 2x halasztotta és már nincs több esélye, különben ugrik az állami de még mindig nem kezdte el. :D Nem nagy cucc kb egy hétvége alatt össze lehet csapni és akkor majd javítgatod még menet közben. Írj neki pár oldalt, hogy ne piszkáljon.
2020. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A konzulens leadhat, ha akar.
2020. dec. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!