Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fordult már veletek is elő,...

Fordult már veletek is elő, hogy eltűntek/máshová kerültek a tárgyaitok?

Figyelt kérdés

Velem az elmúlt években párszor volt ilyen, de ráfogtam a szétszórtságra. Viszont ma ilyesztő volt, hogy megtaláltam az egyik sminkkellékemet a helyén az asztalon, úgy hogy már két hete keresem és nem tudtam elképzelni hova tűnhetett onnan. Senki nem lakik velem olyan, aki hozzányúlna.

De a régi albérletembe volt, hogy az egyik dísztárgyat az ágyon találtam, mikor az a polcon szokott lenni. Akárkit kérdeztem, nem tudták. És volt olyan is, hogy fogtam egy sorszámot a kezemben, ami eltűnt.

Most lehet, hogy vannak akik nem fogtok nekem hinni, de ezeket nem tudom mivel magyarázni.

A szellemekben sem hiszek, mert sosem láttam egyet sem, pedig halt már meg hozzátartozóm. És tök mindegy, hogy hol vagyok ezek elő szoktak fordulni néha.

Valakivel történt már hasonló? Erre mi lehet a magyarázat?



2021. márc. 24. 17:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*ijesztő
2021. márc. 24. 17:58
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Hallottatok már a zoknilopó manókról?

Tudományos nevén a gnomusz lopusz.

2021. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Zokni, hajgumi, ilyesmi az más... ezek mindig eltűnnek valahol. De ezt az ecsetet már hetek óta kerestem, egy csomószor kellett volna. Erre belépek a szobába és tádámm ott virít a helyén. Amikor még azt az asztalt el is húztam, hogy nem esett e be mögé. Azt hiszem kezdek begolyózni :(
2021. márc. 24. 18:09
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Bizony van ilyen! Nem mondok konkrét nevet, de XY is mesélte, hogy történtek vele ilyen dolgok! Nála úgy történt, hogy valahol vidéken vesztette el a tárgyat és otthon találta meg.
2021. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem tűnnek el, csak azt hiszed
2021. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
76%
Nekem egyszer eltűnt a szemmaszkom, azóta sem találom, pedig biztos vagyok benne, hogy a párnám alá raktam...
2021. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt már olyan többször, hogy kerestem valamit, mindent tűvé tettem. Majd később olyan helyen találtam meg, ahol milliószor megnéztem előzőleg. Ráadásul úgy találtam rá, hogy keresni sem kellett, csak pl kinyitottam a fiókot és az volt az első, amit megláttam.
2021. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

A fogamat a párnám alá tettem, de reggelre eltűnt.

Cserébe egy húszezrest találtam amit nem is emlékeztem, hogy oda rejtettem volna.

2021. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Sztem lakotarsad kolcsonvette csak nem vallotta be
2021. márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer készültem valahová, már nem tudom pontosan hová. Szép öltönybe öltöztem, a csokornyakkendőt a kisasztalra tettem. Ott volt az ido, hogy azt feltegyem, de sehol nem találtam sokáig kerestem mindenüt, hová eshetett le, hol lehet, de nem találtam. Egyszer csak hipp hopp, ott termett az ágyamon. De basszus... Mondom, mindenütt kerestem, vagy egy 20 percig vagy egy fél órát, felforgattam a szobát, ha ott lett volna azt biztos hogy láttam volna. Csak úgy oda termett... Ha előbb is ott lett volna, láttam vona, az tuti.
2021. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!