Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fordult már veletek is elő,...

Fordult már veletek is elő, hogy eltűntek/máshová kerültek a tárgyaitok?

Figyelt kérdés

Velem az elmúlt években párszor volt ilyen, de ráfogtam a szétszórtságra. Viszont ma ilyesztő volt, hogy megtaláltam az egyik sminkkellékemet a helyén az asztalon, úgy hogy már két hete keresem és nem tudtam elképzelni hova tűnhetett onnan. Senki nem lakik velem olyan, aki hozzányúlna.

De a régi albérletembe volt, hogy az egyik dísztárgyat az ágyon találtam, mikor az a polcon szokott lenni. Akárkit kérdeztem, nem tudták. És volt olyan is, hogy fogtam egy sorszámot a kezemben, ami eltűnt.

Most lehet, hogy vannak akik nem fogtok nekem hinni, de ezeket nem tudom mivel magyarázni.

A szellemekben sem hiszek, mert sosem láttam egyet sem, pedig halt már meg hozzátartozóm. És tök mindegy, hogy hol vagyok ezek elő szoktak fordulni néha.

Valakivel történt már hasonló? Erre mi lehet a magyarázat?



2021. márc. 24. 17:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nincs lakótársam, a párommal lakom. Ő nem nyúl a sminkjeimhez. És nem is kevés ideig kerestem, két hétig minimum. Kizárt, hogy ennyi időn keresztül ne vettem volna észre, főleg, hogy a helyén volt. Nem tudom melyik a rosszabb a szellemek vagy az hogy ennyire szenilis vagyok :D
2021. márc. 25. 23:27
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
A jelenséget "apportnak", "apportálásnak" hívja a szellemtudomány.
2021. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most meg képzeljétek a gyantás dobozomból tűnt el a lemosó kendő. Direkt hagytam benne egy darabot és mellé két gyanta csíkot pár hete, gondoltam ez az egy ami maradt jól fog jönni. Erre most nyitom ki, sehol a kendő.
2021. márc. 31. 23:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez nem szokatlan, hanem az, amikor eltűnik keresed, nem találod, és ahol már ezelőtt kerested, ott felbukkan. Például, egy óra mulva kinyitod a dobozt, és ott ven/lesz.
2021. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ven=van
2021. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!