Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt amikor pl....

Hogy hívják azt amikor pl. egy indiai ember hosszan ad ki mély,különleges,nyugató hangot,maximum egy dobbal kísérve?

Figyelt kérdés

Nem jut eszembe a neve ennek,de hasonlít a mantrára,ha jól emlékszem csak az M hangot használják.

Remélem valamennyire lehetett érteni a kérdést,Köszönöm ha valaki segít!



2021. márc. 29. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 Tork, vagy torokhang? Én kipróbáltam, hogy ki tudok-e adni hasonló hangot, és meglepő módon valami hasonlót egy kis gyakorlás után sikerült kicsiholni a torkomból. Meglehetősen nehéz amúgy, biztos nem pár napig gyakorolják, hanem hosszú évekig. De lehet, hogy kell hozzá adottság is. Mikor többet gyakoroltam, akkor utána eléggé berekedt a hangom, meg elég nagy tüdőkapacitást is igényel, ami mondjuk nekem nincs. Egyellőre biztos nem venném fel telefonra a hangomat, mert biztos meglepődnék hogy mennyire béna, illetve teljesen más mint ahogy én belülről hallom magamat.
2021. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban ez a srác vagy férfi, ( mindegy) próbálta 5 nap alatt elsajátítani ezt a bizonyos, különleges torokhangot vagy éneket. Ennyire sikerült neki: [link]

Mondjuk engem is ez a videó inspirált, hogy kipróbáljam. (Én egyébként belülről hallva, jobban meg tudom rezegtetni a hangomat)

2021. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez már másmilyen hangzás, mint amilyen a kérdésben szerepel. De egy profi azért teljesen más, sokkal különlegesebb hangot tud kiadni. [link]
2021. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11.. torokhang, csak elírtam. De én is tudom igy, csak lehet nem jól, mert utána fáj a torkom, meg köhögök
2021. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!