Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan aki megkerestette...

Van olyan aki megkerestette az indiai pálmalevelét?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor meséljetek a tapasztalatotokról vagy ha ismerős körben volt olyan akinek felolvasták a sorslevelét és bejöttek a leírtak.
2019. jún. 5. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Csalás. Pont itt olvastam az egyik topikban egy beszámolót, ha rákeresel lehet megtalálod. Az ún. cold reading-hez hasonló a módszerük.
2019. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az a cold reading?
2019. jún. 6. 21:03
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
2019. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tudom hogy valakiről egyesz pontos infókat leírtak pl: hivatás , gyerekek száma stb . Ezt is így be tudnád tippelni ? Engem is érdekelnek ezek a levelek de nem tudom hogy lehet hozzájutni .
2019. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem, ez valami bújtatott marketing-kérdés. De ha nem, akkor: ez jól láthatóan 1 biznisz, márpedig az igazi spiritualitás és a biznisz összeférhetetlen.
2019. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért ez a kis film elég érdekes:

https://www.youtube.com/watch?v=qXoE4Rwys9c

2019. jún. 8. 18:54
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért összeférhetetlen az igazi spiritualitás és a biznisz??

Ezt a marhaságot. Mindenki pénzből él, ne legyél már naív.

Sok emberből az irigység szól.

Persze, ami ingyen van, az az igazi. A Krisnások a Blahán se az Istentől kapják a pénzt a kajára amit sétosztanak, hanem tömérdek "koldulásból", adományokból szedik össze.

2019. jún. 8. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy nem kell nagyon mélyre ásni az átverésben, csak azon kellene elgondolkozni a józanabbik paraszti eszünket elővéve, hogy miért nincsenek olyan esetek amikor valakinek nincs pálmalevele. Soha senki nem kap olyan választ, hogy ó sajnáljuk, ne fizessen, önnek nem készült pálmalevél. Holott mindössze pár millió készült, nagyon is sok embernek sőt igazából a legtöbb érdeklődőnek ezt a választ kellene kapnia!! Erre van egy olyan válasz tudom, hogy mert a szentséges bagvadgíta bölcsek azt is előre tudták, hogy ki fogja kérni és csak annak készítették el. Hát akinek ez nem a haggyukmá kategóriájú szánalmas vakítás azon nem tudunk segíteni. Arra azért még felhívnám a figyelmet, hogy a magyar összekötőnek nem kell benne lennie a csalásban, sőt én hiszem, hogy szegények kifejezetten biztosak is benne, hogy ez nem átverés. Az indiaiak zsivány népség amúgy és ez hatalmas üzlet a semmiért konkrétan.
2019. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ma találokztam valakivel aki megkerestette a Pálmalevelét és sokkolóan döbbenetes. Minden adat stimmelt.
2019. jún. 15. 18:46
 10/10 Fish1 ***** válasza:
Kérdező, írnál arról, hogy mik derültek ki ennél az embernél és miket mondtak neki, ami aztán úgy lett?
2019. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!