Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mostanában sok spirituális...

Mostanában sok spirituális dologgal foglalkozok, melyiktől mehetett ki egyszerre a 2 felkapcsolt villany?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember én anomáliáknak hívom őket, megmagyarázhatatlan dolgoknak, valaki betudja a véletlennek. Az ember megtapasztalja és másnap már abban is kételkedik hogy megtörtént. Akkor baljósabb a szitu ha ezek vagy ilyen dolgok rendszeresen történnek akkor bizony segítséget kell hívni.
2021. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10! Egy idegen identitás elszivja az energiát.
2021. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12. Mostanában pont hogy azt érzem, hogy kvázi túlvagyok töltődve, még az érzelmek sem nagyon hatnak meg tiszta flow élménynek élek meg mindent.
2021. ápr. 7. 00:41
 14/18 Grimfox ***** válasza:
Ez esetben kicsi az esélye, hogy te okoztad. Enyhe túláram érhetett két öregedő égőt. Az ilyen jelenségek nem olyankor jelentkeznek, amikor valaki kiegyensúlyozott érzelmileg, vagy mondhatod úgy, hogy a flow-ban van. Ez nem jár romboló hatással sem az emberre, sem a környezetre.
2021. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Meditálj még, mélyülj bele. Csináld többször, és írd meg nekünk, hogy történt-e közben valami szokatlan. Mert, hogyha meditálás közben még előfordul valami szokatlan, ami még eddig nem volt, vagy ritkán, akkor már nagyobb esélyel lehet betudni spirituálisnak a történés(eke)t. Így csak én is azt mondom, hogy egyelőre valami áramingadozás lehet, vagy elöregedtek az égők, amíg nem dokumentálsz még meditálás közbeni furcsa történéseket.
2021. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én is szkeptikus voltam, de a "depimet" kellőképp kezeli, mondhatni nincs.

Én is véletlenre gyanakszom csak hát kitudja :D

2021. ápr. 7. 13:51
 17/18 anonim válasza:
Érdekes, nálam pontosan ugyanez (!) történt meg a napokban. Csak annyi, hogy én nem flow-ban voltam mostanság, inkább nagyon is zaklatott állapotban.
2021. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem emlékeztem hogy két éve is ilyentájt hó esett. Annyira extrém rég nem volt időnek mutatja be a sajtó az ilyet. Köszi, hogy írtad, már megérte beleolvassak.

Egyébként amikor valaki még ha enyhén is más tudatállapotba kerül, akár meditáció akár stressz miatt is, simán előfordulhat ilyen amire rákérdezel. Mivel az energiákkal való bánásmód megváltozik benned. Hiszen az elektromosság is energia és ez is. És a fizikai életben meg lehet hogy ez úgy jelentkezik, ahogy korábban leírták, túláram, vagy tű. Ez nem zárja ki egymást.

2023. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!