Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A barátom júniusba Görogbe...

A barátom júniusba Görogbe akar menni buvarnak. Szerintetek a covid miatt lehetséges ez ha be van oltva? Egyelőre ugy nez ki hogy nem tudok vele menni es en csak annyit kernek tole hogy ne most menjen

Figyelt kérdés

Betudom manifesztálni bevonzani hogy ne menjen ki idén?

Minden hitemmel és erőmmel ezen vagyok



#bevonzás #manifesztáció #Covid nyaralás
2021. ápr. 8. 16:32
1 2
 1/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha megpróbálod korlátozni az akaratát, tudta nélkül befolyásolni a szándékait, az nem jócselekedet, nem segítesz neki vele, hanem ártasz. Ha az érveidre nem hallgat, ne próbáld ilyesmivel hátba szúrni.
2021. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha fontos neked a kapcsolatotok, akkor szerintem felejtsd ezt el, mert rá fog menni.
2021. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem júniusban már biztos lehet ha már be van oltva nekünk tavaly is sikerült görögbe menni, amúgy ha akar menni hagyd
2021. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a kérdést fordítva. Hogyan éreznél valaki iránt, aki a hátad mögött így próbál manipulálni, hogy ráderőltessen valamit, amit te nem szeretnél?
2021. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Betudom manifesztálni bevonzani hogy ne menjen ki idén?"


Ó édes f..OM...Szegény barátod..

2021. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Be tudnád, de hatalmasan visszakapnád. Más érzéseit/cselekedeteit ne próbáld bevonzani. Tapasztalat.
2021. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
6-os? hogy tudná már?! ennyire ne legyünk már hülyék. Akkor ennyi erővel bárki bármit elérhetne és szuperemberek lehetnénk...
2021. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát már mennek az oltások, bár szerintem nem ér fel az utazó papírral vagy mi volt a komcsiban. De ha akar ki tud menni csak ha teszt kell akkor azzal.

A kérdés az hogy te így kb a végét látva ennek a komédiának miért nem akarsz kimenni görögbe?

Legalábbis nagyon remélem hogy az oltásokkal és egyébbel vége lesz már júniusra.

2021. ápr. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Baráti jótanács: jobban jársz, ha azt próbálod "bevonzani", hogy együtt vagytok a nyáron, akár a tengernél, akár a hegyekben, mindegy hogy hol, nem kell nagyon kitágítani a helyszínt, elég ha csak azt képzeled hogy ülsz vele egy szabadtéri asztalnál, jókat esztek, meleg van, süt a Nap, szóval nyári hangulat van. Vagy fekszetek a fűben, nézitek a felhőket, beszélgettek, nevetgéltek.

Azzal teljesen tévúton vagy, ha olyasmit akarsz elérni, hogy mi NE legyen, mert a hitetek szerint akkor pont az lesz.

2021. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
7-es. Nekem sikerült bevonzani (szerelmet). Összejöttünk, én kiszerettem belőle, az egész 3 hét vele szenvedés volt, aztán szakitottam vele, és még a szivet is osszetortem, ami miatt szinte mindenki gyűlöl most :)
2021. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!