Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 6évig szedtem Yadin fogamzásgá...

6évig szedtem Yadin fogamzásgátlót. Tavaly júniusba hagytam abba. Augusztustól szeretnénk babát. De sehogy sem akar jönni.. valami probléma lehet?

Figyelt kérdés

Ciklusaim azóta is rendszeresek. 26-29naposak és 3-4-5 napig tart. Nőgyógyásznál voltam, de egy évig nem kezdenek vizsgálni.

Ha bármi probléma lenne annak lennének jelei?

24/L



2021. márc. 11. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem...


Én igaz mást, volinát szedtem 9 évig. Abbahagytam, nem allt be a ciklusom. 3honapig nem menstruáltam. Mikor mentem miatta dokihoz, akkor voltam az 5.héten vérzés nélkül...


Most 8 hónapig szedtem gyógyszert, szintén mást, azáliát. Letettem, onnan be is állt egyből 27-29napra. 8hónap alatt lettem terhes, elvetéltem. Kiderült valami hiányom van, kaptam gyógyszert. 4hónapot vártunk a pozi tesztre utána.

2021. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fogamzásgátló hatására elvékonyodhat a méhnyálkahártya, ami miatt nem tud megtapadni a bébi. középidő tájékára kérj időpontot dokihoz uh-ra, hogy meg tudja nézni, rendben van e. esetleg más doki véleményét is kérd ki
2021. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. márc. 11. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is sokáig szedtem de már 5 éve nem szedem, mégis sikertelenek vagyunk közel 1 éve. Fiatalok vagyunk, az orvos szerint normális ha nem rögtön jön össze. Mi abban maradtunk, hogy szeretnénk babát de nem szeretnénk a görcsös állapotba eljutni, ahol már csak azt lesed, hogy mikor van ovu, sírás közeli állapotba kerülsz a negatív teszttől, görcsölsz és stresszelsz, mindenféle vizsgálatokra futkosol. Szeretnénk ha természetesen jönne ha jönni szeretne és ha nem, hát nehéz szívvel de elfogadjuk.

Ha letelik az egy év menjetek el kivizsgáltatni.

2021. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Közben neki kezdtünk a vizsgálatoknak, de valahogy éreztem, hogy felesleges. Az is lett.🙂

Köszönöm a válaszokat!

És sok sikert a babához!!

2021. ápr. 6. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!