Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Júniusban kezdtem el járni...

Júniusban kezdtem el járni autoiskolára, és augusztus végén végeztem. Kell eggy ideig egy olyan személlyel járni vezetni akinek már van 15 éve jogosítványa? Vagy mehetek akár magam is? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de ha ezt nem tudod, akkor hogy a viharba kaptál jogsit?


Amúgy Magyarországon nincs ilyen szabály és soha nem is volt. Csak Szlovákiában van valami hasonló.

2017. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól megtanultad a kreszt, ha ez kérdés... de hogy válaszoljak is: teljesen egyedül, nagyfiú létedre mehetsz egyedül...nem is értem honnan ered ez a marhaság, hogy mással kelljen menni....
2017. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Szlovakian elek
2017. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell, megkapod a műanyag kártyát és mehetsz egyedül.

Van pár ország ahol van ilyen szabály, azt hiszem az alsó szomszédunk az egyik közülük, ezért hiszik sokan ezt a baromságot, hogy itthon is kell.

Nem kell, sose volt ilyen törvényünk, meg nem is lesz 99% eséllyel.

2017. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Te a kérdező vagy? A szlovák szabályokkal kapcsolatban egy szlovákiai oldalon nagyobb eséllyel kapsz választ.
2017. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!