Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2000 után az emberek egyre...

2000 után az emberek egyre gonoszabbak lettek, minden egyre negativabb a Földön, honnan tudták 2000 előtt, hogy ez fog történni?

Figyelt kérdés

Én 2000-ben csak 8 éves voltam, gyerekként nem tudtam arról, hogy úgymond megjövendőlték azt, hogy 2000 után minden egyre negativabb lesz a Földön és az emberek egyre gonoszabbak lesznek. 2000 után a média elkezdte egyre jobban átmosni az emberek agyát, ma már nagyon sok embernek csak a pénz számít. A mai világban már nem számít más, mint az, hogy ki vagy, hogy nézel ki, mid van, mennyi a kereseted. Önzöek, gonoszak lettek az emberek. Kik voltak azok, akik tudták, hogy 2000 után ez fog történni? Honnan tudták? Bolygók állásaiból következtettek erre?


Az egyik rocksztár 1999-ben írt egy dalt arról, hogy 2000-ben jön a Vízöntő kora és negatív energiák fognak életre kelni. Más rockzenészek is írtak dalokat 2000 tájékán arról, hogy negatív energiák fognak irányítani a Földön. Ezekre a zeneszámokra 15 évesen bukkantam rá.



2021. ápr. 9. 16:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a 20. század jobb volt??? Olvastál töri könyvet?
2021. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettek egyre gonoszabbak.
2021. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Igazából egyáltalán vagy csak kis mennyiségben lettek "gonoszabbak". Ez a fajta gonoszság szerintem simán csak önzőség. Az #1 jól mondja, a 20. században se voltak kedvesebbek az emberek.
2021. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért ciki már egy pattanás is ebben a pénzről, szexről, külsőségekről szóló mai világban. Még a gyerekek is gonoszabbak lettek. 10 éve a magyar iskolákban még csak csúfolták a társaikat a gyerekek, azért mert kövér volt, vagy ronda. Most az elmúlt években már meg is verték az iskolatársaikat, és azt fel is vették videóra és feltöltötték az internetre. A másik pedig az, hogy semmi más nem számít már, mint a külsőségek és az, hogy mid van, mire vitted az életben.
2021. ápr. 9. 17:14
 5/22 anonim ***** válasza:
A 20. század közepén a szomszédod feljelentettek és kivégeztek, ha otthon malacot vágtál. Akkor miről beszélünk?
2021. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
*szomszédok
2021. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Tehát 28 éves vagy. Tegyél róla, hogy a Te életed ne csak a pénzről, felszínességről, anyagiasságról szóljon. Sokan vannak, akik tesznek ezért - csak nem óbégatnak a neten naphosszat, elbújnak. Mit olvasol? Mit teszel a szellemi fejlődésedért? Haladsz az utadon?
2021. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Több millió embert irtottak ki pusztán a származása miatt. Máshol a politikai nézeteik miatt, vagy csak simán azért mert a haragos tett névtelen feljelentést..
2021. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8 vagyok, mármint a múlt században
2021. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem óbégatás céljából írtam ki ezt a kérdést és nem is azért, hogy kikérdezz. A kérdésem még mindig az, hogy kik jövendőlték meg azt hogy 2000 után az emberek gonoszabbak lesznek és mi alapján állították ezt.
2021. ápr. 9. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!