Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2000 után az emberek egyre...

2000 után az emberek egyre gonoszabbak lettek, minden egyre negativabb a Földön, honnan tudták 2000 előtt, hogy ez fog történni?

Figyelt kérdés

Én 2000-ben csak 8 éves voltam, gyerekként nem tudtam arról, hogy úgymond megjövendőlték azt, hogy 2000 után minden egyre negativabb lesz a Földön és az emberek egyre gonoszabbak lesznek. 2000 után a média elkezdte egyre jobban átmosni az emberek agyát, ma már nagyon sok embernek csak a pénz számít. A mai világban már nem számít más, mint az, hogy ki vagy, hogy nézel ki, mid van, mennyi a kereseted. Önzöek, gonoszak lettek az emberek. Kik voltak azok, akik tudták, hogy 2000 után ez fog történni? Honnan tudták? Bolygók állásaiból következtettek erre?


Az egyik rocksztár 1999-ben írt egy dalt arról, hogy 2000-ben jön a Vízöntő kora és negatív energiák fognak életre kelni. Más rockzenészek is írtak dalokat 2000 tájékán arról, hogy negatív energiák fognak irányítani a Földön. Ezekre a zeneszámokra 15 évesen bukkantam rá.



2021. ápr. 9. 16:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

10 nem rád gondoltam az óbégatás alatt - a választ meg megkaptad: nem lettek gonoszabbak. Nem tudom, kik "jövendöltek" ilyet. A keleti védikus tanok beszélnek világkorszakokról - az aranykortól a sötétkorig - az ún. kaliyugáig. Azután vége lesz a bomlasztó erők miatt - és kezdődik egy új világkorszak.

De ne sértődj meg, hogy kérdeztem dolgokat(7), azért tettem, mert az egyén életében nem kell hogy búsuljon, hogy a kaliyugában látta meg a napvilágot, egyéni, tudatos ascensio lehetséges, csak dolgozni kell érte. Weöres A teljesség felé művét ajánlom, ír erről is.

Az emberiség négy fő-korszaka az eszme-időben:aranykor, ezüstkor, érckor, vaskor

"Vizsgáld meg, hogy te magad az Arany-, Ezüst-, Érc- vagy

Vaskorszakba tartozol-e."

[link]

2021. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, nem az emberek lettek negatívak hanem te. Egy negatív, búskomor szemüveggel nézed a világot. Az emberek nagy része alapjában véve mindig is egoista, önző, gyarló, gyáva volt. Ezek alap emberi tulajdonságok. Ha azt mondod te nem vagy ilyen, akko, egy szent ember vagy. De az is lehet hogy még önmagadnak is hazudsz és zéró önismerettel rendelkezel. Nem bántás, de az a Magyar búval b@szott gondolkodás már nagyon fájdalmas...
2021. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

5 azért ki nem végeztek. Nagyapám ült pont emiatt. Hentes volt, egy barátja addig rágta a fülét, amíg megcsinálta neki szívességből, kapott volna talán egy kanna zsírt belőle. Nyikkanás nélkül elintézték, másnap ott volt az ávo.

De ma sem mások az emberek.

Ha megnézed itt is, csomó feljelentgető van, egy-egy vicces kérdéssel már szaladnak a moderátorhoz, nem is kell hogy provokatív legyen.


Vagy nézd meg, a középkorban örültek és ujjongtak a kivégzésen, meg boszorkányt égettek.

Ha törvény adta lehetőség volna rá, most is akasztaná az oltakozó az ellenzőt és viszont.

Csak a módszerek változnak.

2021. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Grimfox ***** válasza:
100%
A legtöbb nagyon "gonosz" ember, akit ismerek, 2000 előtt született. Nem találkoztam még ilyen jövendöléssel, és nem is tapasztaltam, hogy igaz lenne.
2021. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Talán csak az önzőség az, amire gondoltak... A pénz, a kinézet dominál a mai világban, ez önzőség. Az önzőség pedig betudható gonoszságnak. Azt olvastam a neten, hogy a Vízöntő korában vagyunk 2000-től fogva de a vízöntőnek van jó és rossz oldala egyaránt. A pólusváltás kora van, de az emberek is önzőbbek lettek a média hatására. A maják jósolták meg nagyon régen, hogy 2012-ben világ vége lesz, de 2012 előtt mások egyfajta pólusváltásról beszéltek, nem pedig világ végéről. Ezzel a pólusváltással magyarázzák a jelenlegi természeti katasztrófákat is de valaki itt az oldalon a koronavírust is a pólusváltással magyarázta.


Azért szerintem az önzőség is a gonoszt élteti az emberekben, és a vízöntő kor ezt hozta magával.

2021. ápr. 9. 20:12
 16/22 A kérdező kommentje:
12 pont egy ilyen trollkodó hiányzott ide, mint te. Nem mindenki egoista, önző, de a legtöbb ember már az lett a mai világ hatására. Azért van a média butítása. Pont azt akarják elérni hogy minél több Nárcisztikus, egoista önző ember legyen. De nem mindenki ilyen. Persze azok, akik nem ilyenek, inkább ezotériával, vagy művészetekkel, kirándulással, sporttal, vagy más értelmesebb dolgokkal foglalkoznak, nem az itteni trollkodással, meg az órákig tartó Facebookon lógással, hogy aztán láthassák, hogy ki hogyan pózol egy csillogó-villogó autó mellett a tökéletes, drága ruhájában, miközben a tévében megy a legújabb okostelefon lenyűgöző reklámja...
2021. ápr. 9. 20:27
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem trollkodtam csak tele van a t@köm a folyamatosan nyavajgó emberekkel pl. olyannokal mintb te. A világ meg az emberek rosszak de én különb vagyok című történetek már kezdenek irritálni. Ezért merészeltem válaszolni neked. Túl sok ember van aki még önmagának is hazudik és azt hiszi hogy különb a másik embernél morálisan és spirituálisan. Valóban különb lennél? 12.
2021. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17: bár nem hozzám szóltál. Nem kell különbnek lenni. Szerintem én sem vagyok. Ettől még láthatom hogy a többi is xar. Legalább nem kell hogy lelkiismeretfurdalásom legyen miattuk.
2021. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Miért? Az, hogy csak úgy elégettek valakit mert boszorkánynak tartották az jobb volt ? Az, hogy sokszor ártatlanul haltak meg emberek? Vagy az, hogy külön WC-k voltak a feketéknek? Vagy az, hogy megöltek egy csomó zsidót a semmiért? Vagy az, hogy nemrégiben még természetes volt, hogy valaki lekever a gyerekének egy pofont mindenki szeme láttára?

Örülj neki, hogy mi most egy jobb helyen élünk még ha nem is tökéletes.

Rossz dolgok mindig vannak és lesznek is, de ez hozzá tartozik a társadalomhoz.

2021. ápr. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mondom, csak az eszközök változnak. Most nem a bőrszín alapján veszik el a jogokat hanem más kritérium alapján.


Elég lenne egy elborult politikai vezető, aki mondjuk azt mondja, hogy az oltatlanok mennek lágerbe. Sokan támogatnák. Akkor szerinted változott valami?

2021. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!