Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiss Kató halott-látó médium...

Kiss Kató halott-látó médium elérhetősége a Facebookon kívül?

Figyelt kérdés

Váratlanul elvesztettem az édesapámat és nem is voltam sajnos otthon.


Még nem telt el sok idő (lassan két hete),ezért szeretném Kiss Kató segítségét kérni, hogy még utoljàra tudjak, tudjunk vele kommunikálni.


Valakinek van tapasztalata?

Hogyan lehet őt könnyen elérni és nagyjából mennyibe kerül, mik a szabályok?



2021. ápr. 12. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Interneten lehet van fent elérhetősége pl a google-n. Sajnos én nem ismerem őt
2021. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas, hogy az ilyen Kiss Kató félék más emberek gyászából szedik meg magukat...
2021. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ehhez hasonló kérdésekről egy dolog jut eszembe. Ezek a jósok itt reklámozzák önmagukat keresve a potenciális balekokat, vagy tényleg komoly a kérdés és a kérdező nem képes megkeresni az elérhetőségeét 10mp alatt a neten.
2021. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy = Majd.
2021. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván kérdező nem csak te szeretnél beszélgetni a halott ismerőseiddel, rokonaiddal. Sőt...nincs olyan ember, aki ne beszélgetne a holtakkal, ha más nem szakmai indíttatásból, pl. történész, aki a múlt egy eseményét kutatja. Gondolj bele, hogy milyen lenne, ha tudnánk dumcsizni Ehnaton fáraóval.

Nem gyanús, hogy pár furán viselkedő emberen kívül senki sem teszi? Ma teljesen más társadalomban élnénk, ha a halottakkal lehetne csak úgy beszélgetni.

Szerintem édesapád sem szeretné, hogy egy csalóra szórd el a pénzed. Az apukád benned él tovább, te vagy az egyetlen, aki kielégítő módon tud "beszélgetni" vele. Egy ember, látó, stb. akit életében nem ismert a pénzed ellopásán kívül nem fog semmit sem csinálni, csak elpuffogtat majd pár közhelyet.

2021. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Imádkozz érte, kérd meg Istent mutussa meg hol van, hogy van.. De ne menj halott látóhoz..
2021. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van.

Amúgy ez előtt meg nem fordult volna a fejemben, hogy ehhez folyamodnak, de most, hogy ilyen hirtelen és váratlanul elment ez jutott az eszembe.

Mert borzalmas, hogy nem tudtam ott lenni, nem tudtam elköszönni, nem tudtam segíteni és még most is sokk hatása alatt vagyok.

Nem hiszem el, hogy ez történt.

2021. ápr. 13. 14:24
 8/12 anonim válasza:
25%
szia, miújság azóta?
2022. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

3/8 Rólad meg egy kérdés jut eszembe tényleg ilyen baromarcú vagy, vagy csak megjátszod?


Mert nem valószínű h 10mp alatt meg lehet találni valaki elérhetőségét, de a tahóság rólad is látványosan ordít.

Egy üzenetem van mindenki felé: HA VALAKI OKOSAT NEM TUD MONDANI, INKÁBB FOGJA BE még ha nehezen is megy neki nem belekontárkodni valamibe és sürgető, leķüzdhetetlen vágyat érez a megszólalásra.

2022. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6/9 Szerintem meg menjen csak nyugodtan halottlátóhoz. Sok mindent megtudhat.
2022. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!