Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztaltam egy füzetembe,...

Manifesztaltam egy füzetembe, egy embert még februárban. Most megnéztem, és az ember neve el van tűnve! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem.

Egy embert manifesztaltam, hogy szeressen belém, jöjjünk össze. Sikerült is, de 3 hét után szakítottam vele. Most nézegettem a füzetet, és az ember neve egyszerűen eltűnt, nincs ott néhány helyen.Tollal írtam. Még amikor írtam lefotóztam, és elküldtem egy barátnőmnek, és azon látszik hogy ott van a név .

Az egyik lapot leöntöttem gyertya viasszal, ha ez valamit számít.


Kérlek értelmes válaszokat írjatok, mert én ettől most nagyon megijedtem, és nem értem hogy tud eltűnni egy tollal írt név.



2021. ápr. 27. 01:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%
Gyógyszerre nem szabad inni
2021. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalon nem füzetbe, hanem a Quelle katalógusba manifesztáltam, mert jó nők voltak benne fehérneműben, de apám észrevette hogy összeragadtak a lapok és szó nélkül kidobta sajnos. :(
2021. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
XD
2021. máj. 3. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!