Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a covid kinai...

Igaz az hogy a covid kinai vakcinaba mikrochip van?

Figyelt kérdés
Nem merem beoltani magam emiatt. Minden léptemről tudni fognak, megfigyelnek és csak kinai van. Ésszerü is direkt ezért találták fel a kinaiak a virust, hogy majd egy mikrochipes vakcinával átvegyék a hatalmat az emberek felett..

2021. ápr. 28. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim válasza:
76%
Egy valamire nagyon jó ez a covid.... Rengeteg k*rva okos ember került elő. Kezdve a microchippel fojtatva az mRNS génmanipuláló hatásával majd jött hogy meddőséget okoz a vakcina és a kedvencem miszerint giliszták vannak a maszkokban. Mielőtt mindent csont nélkül elhiszünk olvassunk és nézzünk utánna a dolgoknak, meg gondoljunk át mindent tiszta fejjel. Ha Bill Gates irányítani akar minket megteheti hisz mindent tud rólunk a telefonunk, számítógépünk, ha meg meg akarnak ölni ránkdobnak egy atombombát. Ne keressük mindenbe az összeesküvést és a politikát (ezzel nem azt akartam mondani hogy a magyar politikával minden rendben).
2021. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim válasza:
100%
te édes jó istenem...........nem tudok többet mondani
2021. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%

#10


Ja. Sci-fi filmben vannak olyanak. Nálunk csak elméletben. Szóval azt nem igen használják:P

2021. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 Oldfire ***** válasza:
100%
Amióta megkaptam a kínai vakcinát, még a macskámra is másként nèzek....
2021. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De akkor a nyugatiakban meg egy egész nanobot hadsereg. Ezek aztán az éves oltogatásokkal majd szépen összekapcsolódhatnak és végül te lehetsz a higanyember a terminátorból.
2021. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
86%
Az nincs, csak mellékhatások és azoktól szenvedek éppen
2021. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
44%

#26: személyesen bevizsgáltad, hogy tuti nincs?


Mik lettek a mellékhatások?

2021. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
96%
26 os vagyok. A mellékhatások jelenleg a következők. Zsibbad a testem, fáj mindenem, a nap végére úgy elfáradok hogy az ágyba akarok lenni, úgy mentem oda hogy regisztráltam meg minden mert a családom átesett a kovidon. Én megúsztam. Lázam nincs
2021. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
83%
#28: de ha a családod covidos volt, de te meg még úgyse kaptad el, akkor mi a francért oltattad be magad?! Jobbulást! :(
2021. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:
Hát ti nagyon bolondok vagytok, nem látjátok az összefüggést. Szerintetek miért lett covid miért lett hozzá vakcina? EZ a kinaiak számára egy tökéletes lehetőség hogy elfoglalják EUrópát, már a második világháborutól kezdve erre készülnek és most jutott el idáig a technologiájuk
2021. ápr. 29. 12:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!