Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a covid kinai...

Igaz az hogy a covid kinai vakcinaba mikrochip van?

Figyelt kérdés
Nem merem beoltani magam emiatt. Minden léptemről tudni fognak, megfigyelnek és csak kinai van. Ésszerü is direkt ezért találták fel a kinaiak a virust, hogy majd egy mikrochipes vakcinával átvegyék a hatalmat az emberek felett..

2021. ápr. 28. 19:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
29%

#47: Igen, HIV van benne, de ez az utána levő válaszomban pontosan le lett írva. Látom az olvasás nehezen megy.

Kit érdekel hogy mik terjesztik ha egyszer azt teszik bele?

Én rendesen tájékozódok, nem úgy mint a többség.

2021. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
31%
#50: Ritkaság sajnos ez, de te jól látod a dolgokat ebben a nagyon elrettentő és nehéz helyzetben!
2021. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
49%

#51


"1. Négy féle AIDS vírus HIV1 (AIDS) vírus elemeket, mely immungyengeséget eredményez,


2. Malária baktérium válogatott genetikai elemeit, mely maláriás betegségeket okoz a beoltottaknál, illtetve."


Ezt te írtad. Ez volt az utolsó komment amiben benne szerepelt a HIV és a malária. Szóval nem az értő olvasás a gond hanem tudatlanság és amit írsz.


"Kit érdekel hogy mik terjesztik ha egyszer azt teszik bele?"

Látjuk mennyire vagy tájékozott. Hiába kapálózol akkor is baromság amit írtál.


Olvasgass még a témában egy kicsit majd utána égesd magad, hogy még egy konteót sem tudsz összehozni, pláne nem bizonyítani.

Amikor jönnek ezek az elméletek a bizonyítás kérésnél a konteo hívő kretének elkezdek ködösíteni.

2021. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
69%
Akik ilyeneket írogatnak azoknak tényleg kéne chip hogy okosodjanak legalább egy átlag ember értelmi szintjére...
2021. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
51%
Mindig is a hülyék voltak többen!
2021. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
69%

#55


Hát igen. Sajnos rengeteg a konteós barom 😒

2021. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
21%
Aztán végül majd mindegyik "konteóról" kiderül, hogy igaz..
2021. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
69%

#57


Ja persze. Mint hogy az oltások autizmust okoznak. Bár ahogy elnézem én 16 év távlatában sem vagyok autista

2021. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
47%
#58: manapság inkább a zombi a trendi..
2021. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
68%

Ja hogy olyan chip, végig azt hittem, H a kutyáknak a miniatűr változata. 😉

Remélem hogy az agyam a is kerül mert ezektől elvesztem az eszem. Vagy sok a cheetos.🤔

2021. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!