Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teljesen felháborító a "A...

Teljesen felháborító a "A legnagyobb Titok" című könyv?

Figyelt kérdés

Ezt egyszerűen muszáj kiírnom magamból. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy megvettem, és elolvastam... Az egész arról szól, hogy az, hogy te "Te" vagy, csak az elméd kitalációja. Helyette te valami hatalmas egységnek a része vagy, mindenkivel egyenlő és nincsenek érzéseid, nem szereted a családod, az anyád a gyerekedet, mert te azt csak kitalálod. :D

És igaz, nem halsz meg, de egy nagy rakás semmi leszel, csak egy tudat,minden nélkül. És még örülj is neki. :D

Egy ilyen, lelombozó... Elszomorító könyvet, ekkora hülyeséget életemben nem olvastam...

Valaki olvasta rajtam kívül?

Valamelyik tudat testvérem? :D



#könyv #titok #tudat #Rhonda Bryen #Legnagyobb titok
2021. máj. 2. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Valami LSD-s írhatta...
2021. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

Szia lajoska!

Olvastad mi a könyvet, csak nem tudsz belőle semmit a gyakorlatba átültetni, mi?

Most meg jöttél ekézni mindent, ami ezzel kapcsolatos?

Szép szál gyerök lehetsz te ottan anyukád paneltelepi lakásában.

2021. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es, hát akkor ültesd azt a gyakorlatba, hogy leszarod a családod, mindenkit mert te úgy sem szerethetsz, mert az már kitalációnak számít. :D én nem nem tudom, NEM AKAROM, meg ezek szerint neked sincs személyiséged, jaaa és nem gondolkodhatsz stb... Hát hagyjuk. Rengeteg könyvet olvastam, sokat használok nem csak hogy gyakorlatban, hanem a szokásomként építettem az életemben. Amik egészséges módon műkődnek! Ismétlem.. Egészséges...
2021. máj. 2. 15:46
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem az a könyv amit kb 15 éve is minden második ismerősöm-akinek rottyon volt a lelke-emlegetett, hogy a TITOK című könyv? Meg hogy el kell olvasnom? Akik ezt akarték lenyomni a torkomon, azok kb vagy ugyanott tartanak az életben vagy még szarabb nekik. Ennyit érnek az ilyen szarok.
2021. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
De ez az vagy ettől a nőtől van az is lol.
2021. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem...az a vonzás törvényéről szól, és film is készült belőle.
2021. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja köszi, csak ugyanaz a nő írta.
2021. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen, ugyanaz a szerzője a könyvnek. De ez az utolsó ez vállalhatatlan...

Pedig tényleg rengeteg könyvet elolvastam, de mire ezzel végigértem szinte depressziós lettem tehát... :D

Ezek szerint ránézek a gyermekeimre, tudom, hogy vannak de az, hogy szeretem őket és ragaszkodom hozzájuk csak az elmém kreációja és nem igaz... Mert a tudatom csak tudat és az elmét meg el kell nyomni. Áhh... Csak feldigesítem magam megint. :)

2021. máj. 2. 16:17
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezeknek a könyveknek a nagyrésze innen-onnan osszeollózott féligazságokból áll.
2021. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintem is sajnos.

Plusz még egy dolog, hogy azt állította ez a tudat mindent körbeölel, de a macskákat és a kutyákat már nem pl. Hát szegény állatok, ugyanolyan tudatosak a maguk módján mint mi...

2021. máj. 2. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!