Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy csaladtag halála után...

Egy csaladtag halála után 47-49 napig láttam szellemgömböket a szobámban pont addig ameddig a lélek itt lehet,ez azt jelenti sikerült elhagynia a földet vagy csak az energia hiánya miatt nem képződnek már ezek a gömbök?

Figyelt kérdés

#Szellemgömb #Lélek a halál után
2021. máj. 4. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már szépen át ment a fénybe.
2021. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi szerint állapították meg azt, hogy a lélek 47-49 napig lehet itt ezen a síkon.

De amúgy azt hogy nem láttad egy bizonyos idő után, annak tudható be, hogy már nincs veled. De ott a szívedben, mindörökké.

És hogy láttad ezeket a gömböket (orbokat)? Tudtommal szabd szemmel nem lehet látni, csak fényképező-videófelvevő készülékeken keresztül. A tesómnak szülinapja volt levideóztam, ahogy játszom a "boldog szülinapot" metál verzióban, a videót visszanézve, két orb is elhaladt előttem. Szabad szemmel nem láttam. Te hogy láttad?

2021. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Telefonnal fényképeztem sötétben.
2021. máj. 5. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Valaki pls küldjön már ilyen videót, én ebben eddig nem hittem, de nagyon felcsigáztatok
2021. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy képet
2021. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos, nekem már nincs meg az a videóm, de a googlebe ir be, hogy "orb", vagy "orbs".
2021. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vakuval, villanófénnyel látszik csak, ugyanis nem "szellemgömb", hanem szálló por.

Dobolj egy kicsit a szőnyegen, takarókat rázogasd és megnő a gyakoriságuk, meglásd.

2021. máj. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
😅 hát igen
2021. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hetes... Azt tudom én is, hogy por lehet, nagyon könyű összetéveszteni. De amikor látod, hogy vízszintesen egyenletes sebességgel repül gyorsan, egyenes irányba; a por, meg csak úgy lassan, összevissza száll.

A videón, ami nekem volt, az tényleg nem lehetett por, mert csak ez az egy elrepült előttem, és több semmi. Ha por lett volna, lettek volna még ilyen foltok. De csak ez az egy volt, egyenletes gyorsaságba repült vízszintes irányba. Több semmi ilyen nem látszik a felvételen.

Most lehet mondani, hogy biztos csak ez az egy porszem került a kamera elé. Lehetetlen mert a szoba nagy része is bele esett a felvételbe (ültem az ágyon, gitároztam, és távolabbról lett felvéve, hogy rendesen essek bele, meg az erősitő is), és ha a szobába por van, akkor nem csak ez az egy látszodna, hanem több ilyen pont is.

Kár, hogy nincs meg az a videó :/

2021. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!