Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez már kezd para lenni, miért...

Ez már kezd para lenni, miért van ez, illetve hogy tudom megelőzni?

Figyelt kérdés

Álmomban rendszeresen felkelek arra az érzésre, hogy valaki engem figyel. Mélyen alszok és egyszer csak felkelek rá. Van, amikor hangot is hallok amikor megébredek abból az irányból, ahonnan érzem hogy néznek.

Egy másik alkalommal azt álmodtam, hogy a szobában van egy férfi és fejbe vág egy fejszével. Amikor hozzám ért a fejsze álmomban egyből felkeltem, mert éreztem és utánna fájt is a fejem.



2021. máj. 6. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Lehet nálad van a figyelő. A rake. Nem vicc sajnos.
2021. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

a fogyelő az nagyon fogyatékos lény...nem tud álmokat létrehozni. annyi fantáziája sincsen h fejszét kitalaljon. nem is tud beszélni s nem érti meg a legegyszerűbb kérdéseket sem.

valószínűbb egy asztrál parazita aki a félelmeidből táplálkozik.

lehet h kívűlről érzékeled de valójában benned lehet v rajtad. legtöbbször a fejen, nyakon, háton, de még a lábujjakon is megkapadzkodnak.


a nem asztrál paraziták azaz más entitások sokkal ravaszabbak. azok az emlékeidből s gondolataidból merítenek ihletet h megijesszenek. tehát az álmod mindjuk egy szerettedről, családodról, barátaidról, munkatársaidról, multadról és jövőbeni folgokról lenne rémálmod.


de mindezek csak az energiáidból táplálkoznak.leggyorsabb s legtöbb energia a félelem. ezért ezt próbálják kiváltani belőled. VAGYIS egy lény csak annyira erős amennyire a félelmed.a düh is ilyen.

fel kell bátorodnod s akkor kiéhezteted. az elején még durvabb lehet merz ellenállsz. de hidd el el fog tűnni. aztan más is próbálkozik, mígnem teljesen elfelejtenek v kerűlnek. aztan jönnek a pozitív lények.

bár szemétség h a pozitív lények sohasem segítenek s csak akkor jönnek segget nyalni ha már nincs negatí entitás, azaz veszély. pedig pont h az ember szenved s komolyabb károkat is tapasztalhat stb.

2021. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Hozz be a szobádba valami oylan tárgyat, ami téged egy szerettedre emlékeztet, kellemes emlék kötődik hozzá. Tedd központi helyre. És takaríts is ki.
2021. máj. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Kamerázd be a szobád, rögzítsda hangot is, aztán kiderül, hogy valóban van-e valami, vagy csak benned van ez a "dolog".
2021. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is kameráztam már. az első kamera gyér minőségű volt s felvettem valamit. na a kamera tönkrement amint megnéztem a felvételt.

aztán vettem egy jobbat. azon is felvettem valamit. de akkor olyan béna voltam a kamerához h törlődött a felvétel.

azóta eléggé elment a kedvem. már félek is visszanézi. úgyis csak tönkre mennek a kamerák. de ha kell tudok segítséget nyújtni abban h mejik az olcsó, de jó minőségű kamera s h hogyan lehet használni.

2021. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ja s az éjjellátós kamerákat mind úgy csinálják meg h a hang az zörög....tehát felesleges hangot rögzíteni. lehet h kVrva drágán lehet venni olyan kamerát amely a hangot is jól velveszi. de felesleges drágát venni ha úgysem tudod felvenni v ha tönkre megy stb.


valamint rohhadt nehéz a kamera rögzítéseit a gépre tenni. van amelyiknél percenként van a felvétel s azokat össze kell illeszteni--na s itt a probléma h az akkor már szerklesztve van s kamunak mondhatják stb.

2021. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 én 20 ezer ft-ért vettem éjjellátós kamerát, ami merevlemezre rögzít, és gond nélkül vissza lehet játszani. Csak az a baj, hogy hang nincs rajta,de azt még egy sima diktafonnal még lehet oldani. Az EVP-k zajosak, nehezen kivehetők, sokszor digitálisan még kell tisztítani a felvételt, hogy ki lehessen venni (dokumentumfilmekből tudom). A testetlen hangok viszont gond nélkül hallhatóak. Feltéve persze, ha ezek valóban léteznek és nem csak humbuk az egész
2021. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én esküszöm neked 2 ször is videóztam fura lényeket.

gondolom egyiknek sem tetszene ha lekapnám. de azért már jó lenne. bár nem az a célom h mások megijedjenek.

sem bizonyítgatás stb.

nemcsak rossz ártó lények vannak.

vannak módszerek amelyekkel úgymond előcsalogathatóak. bár elég para dolog. ha majd meggyógyulok talán csinálgatok s videózgatok.

csak sajnos mar nincs kedvem...valahogy mára nincs nagy jelentősége, érdeklődésük az emberekben stb. s én is túl sokat láttam már s eléggé unom a dolgokat.

2021. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy napközben is sokszor érzem azt, hogy valaki figyel. Legtöbbször egyébként ha állok/ülök akkor a hátam mögül érzem. Sokszor mikor oda nézek olyan, mintha tényleg lenne ott valami/valaki és hirtelen eltűnik. (Nem használok semmiféle tudatmódosító szert, illetve épp az elmém még :D )
2021. máj. 7. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
én sokszor kijelentem h ha valamit érzek. aztán azzal fenyegetőzök h bekapcsolom a kameráimat. ez bevállik mindíg.
2021. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!