Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg van valami kapcsolat...

Tényleg van valami kapcsolat a macska és a vízér közt?

Figyelt kérdés

Csak mert hallottam olyat, hogy ha a macska nagyon jót alszik egy bizonyos helyen, akkor ott vízér fut és azon a helyen az ember viszont nem tud jót aludni...

Ez tényleg így van vagy csak babona?


2010. aug. 23. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a macska, ahogyan más állatok is, az embertől különböző érzék tartományokat képesek érzékelni.

Ezért van hogy megérzik a földrengéseket, ezért van hogy a macskákról azt szokás mondani, hogy látják a szellemeket: mivel más fénytartományra érzékenyek, számukra színes a levegő, így lehet hogy mi semmit nem látunk, de ők egy ilyen levegő fodrozódásra vadászni kezdenek.

Hasonló lehet a vízeres dolog magyarázata is, mivel érzékenyebbek az egyensúlyhoz kötődő dolgokra, valamint a különböző mozgásokra, habár erre konkrét tudományosan is elfogadott magyarázatot még nem találtam( mint a többire), feltételezem, hogy valóban így van, valóban érzékenyebbek lehetnek rá :)


Kérdés persze az, hogy a vízér valóban olyan rossz-e nekünk, mint azt mondani szokták.Én ebben némiképp kételkedek.


Nyilván a víz hoz és visz a sodrásával, csordogálásával, képes kilométerekről is hangot magával hozni, aztán hirtelen arra eszmélünk, hogy énekel a víz zuhanyozás közben :D

Emellett viszont a víz emlékező, és reagáló anyag, képes hasonulni azzal, amivel találkozik, nem véletlen hogy sok csodás tulajdonságával együtt az élet alapja.

Bennünk is sok a víz, ami természetesen áramlik, cserélődik. Ha a vízér felett rossz aludni, rossz-e a párunk mellett?

2010. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!